Home / Aktualności / Zmiany kierownicze w APN SMS Tychy

Zmiany kierownicze w APN SMS Tychy

Szanowni Rodzice, Zawodnicy i Pracownicy APN SMS Tychy,

Wraz z ogłoszonymi ostatnio zmianami dotyczącymi nazwy klubu oraz zawartym porozumieniem ze spółką KP GKS Tychy, informujemy o kolejnych zmianach.

W dniu 29 marca 2021 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu, na którym podjęto ważne decyzje zarządcze. Członkowie zebrania zdecydowali, iż od tego dnia w Zarządzie Stowarzyszenia będą zasiadały 3 osoby, w następującym składzie:

Na stanowisko Prezesa klubu został powołany Pan Marcin Kuśmierz, który od 2011 roku pełni również nieprzerwanie funkcję Dyrektora Zarządzającego Akademii. Jest to jego kolejna kadencja na tym stanowisku, gdyż wcześniej prowadził Akademię jako prezes w latach 2011-2014.

Stanowisko Wiceprezesa objął Pan Sebastian Hałatek, który od 2015 do teraz był prezesem stowarzyszenia.

Skład Zarządu uzupełnia Pan Marek Białoń w roli Sekretarza, który jednocześnie pełni funkcję dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy, a w Zarządzie Klubu jest od 2019 roku.

Marcin Kuśmierz
Prezes APN SMS Tychy

Sebastian Hałatek
Wiceprezes APN SMS Tychy

Marek Białoń
Sekretarz APN SMS Tychy

Nowym sternikom Akademii Piłki Nożnej SMS Tychy życzymy dużo zdrowia, cierpliwości i wytrwałości w wypełnianiu codziennych obowiązków, a także realizacji wszystkich założonych celów stowarzyszenia.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Biuro APN SMS Tychy