Home / Aktualności / Zmiana organizacyjna – wdrażamy w życie aplikację Pro Train Up!

Zmiana organizacyjna – wdrażamy w życie aplikację Pro Train Up!

Niezmiernie miło nam poinformować, iż aplikacja Pro Train Up od przyszłego tygodnia zostanie udostępniona rodzicom i opiekunom zawodników APN GKS Tychy według określonego harmonogramu. Po długim okresie testowania – najpierw przez trenerów (2 lata), jako nowe narzędzie prowadzenia dokumentacji treningowej i statystyk, a następnie przez rodziców wybranej grupy testowej – rozpoczynamy wdrażanie aplikacji wśród rodziców naszych zawodników.

Warto wspomnieć, iż dostęp do aplikacji jest całkowicie darmowy i możliwy na większości urządzeniach mobilnych oraz już teraz jest możliwy do pobrania w sklepie „Google Play”. Oprócz logowania za pośrednictwem aplikacji, rodzice będą mogą również korzystać z tradycyjnej metody logowania poprzez przeglądarkę internetową. Na początku dostęp do aplikacji otrzyma minimum jeden rodzic/opiekun prawny dziecka w postaci maila wysłanego z programu Pro Train Up. W mailu będzie znajdywał się kod/link aktywacyjny wraz z instrukcją dalszego postępowania.

O dostęp do aplikacji może wystąpić oboje rodziców (na indywidualny wniosek w biurze Akademii).

Jakie płyną korzyści z wdrożenia aplikacji:

  • przejrzysty kalendarz treningów, meczów ligowych, sparingów i turniejów
  • lepsza komunikacja z trenerem, rodzicami i klubem
  • natychmiastowa informacja zwrotna do/od trenera w razie nieobecności dziecka na treningu
  • dostęp do statystyki obecności dziecka
  • rodzic otrzymuje dostęp tylko i wyłącznie do statystyk swojego dziecka
  • komunikator grupowy (szatnia – miejsce komunikacji trenera i zawodników, tablica klubowa – komunikator wewnętrzny dla trenerów i pracowników klubu, tablica ogłoszeń – komunikacja dla całej społeczności Akademii)

Wierzymy, że wprowadzenie aplikacji PTU znacznie usprawni komunikację pomiędzy trenerem, rodzicem, zawodnikiem i biurem klubowym, a tym samym wprowadzi naszą organizację na wyższy poziom funkcjonowania. Jednocześnie informujemy, że aktualności wyświetlane na dotychczasowej podstronie internetowej grupy będą systematycznie wygaszane, aż finalnie zaprzestaniemy ich publikacji, gdyż rodzic będzie miał wgląd do kalendarza treningowego zawsze pod ręką w swoim telefonie.


Harmonogram wdrażania aplikacji:

  • 9 marca –  22 marca – grupy Pro
  • 23 marca – 5 kwietnia – grupy Grassroots
  • 6 kwietnia – 19 kwietnia – grupy Kids 

Okres wdrażania aplikacji w poszczególnych poziomach szkolenia może ulec modyfikacjom, w zależności od napotkanych trudności technicznych. Prosimy o cierpliwość. W razie pytań służymy pomocą.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Biuro APN GKS Tychy