Home / Aktualności / Zapraszamy na treningi!

Zapraszamy na treningi!

Z przyjemnością informujemy, że ruszyły nabory do nowych grup treningowych oraz nabory uzupełniające do istniejących zespołów w rocznikach 2010-2017. Zapraszamy na zajęcia prowadzone na profesjonalnych obiektach sportowych przez doświadczonych trenerów w Akademii certyfikowanej złotą gwiazdą Polskiego Związku Piłki Nożnej!

Jak zapisać dziecko?

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj >> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
  2. Oczekuj informacji zwrotnej drogą sms lub mailową o przydzieleniu do grupy i możliwości przyjścia na zajęcia.
  3. Wypełnij deklarację członkowską i złóż bezpośrednio w biurze Akademii.
  4. Przyjdź na trening w wyznaczonym miejscu.

Zajęcia w ramach Akademii Kids (dzieci w wieku przedszkolnym 3-7 lat), czyli naszych najmłodszych zawodników, prowadzone są w nowoczesnym obiekcie sportowym w Tychach – SMS Arena – gdzie znajdują się dwa boiska o wymiarach 20 x 40 m ze sztuczną nawierzchnią wysokiej jakości oraz co najważniejsze w pełni zadaszone. Dlatego też bez żadnych przeszkód pogodowych zajęcia będą prowadzone w komfortowych warunkach zarówno dla dzieci, trenerów jak i czekających na swoje pociechy rodziców. Treningi prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów specjalizujących się w prowadzeniu zajęć z grupami przedszkolnymi w naszych ośrodkach szkoleniowych.

Treningi zespołów Akademii Grassroots oraz Pro (dzieci w wieku szkolnym) odbywają się w kilku pozostałych lokalizacjach na terenie miasta Tychy, np.: orlik przy ul. Borowej, Kompleks Boisk Piłkarskich przy ul. Andersa 22, boisko treningowe przy ul. Katowickiej 241

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się
tutaj >> NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z biurem Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy.

Dołącz do nas!  Od małego na całego!