Home / Turnieje Zimowe

Turnieje Zimowe

Turnieje Zimowe SMS ARENA Tychy to nowy projekt Akademii, który ma na celu promocję aktywności fizycznej wśród dzieci, przez organizację regularnych rozgrywek piłkarskich ze szczególnym naciskiem na propagowanie zasad fair play. W pierwszej edycji zakłada się organizację rozgrywek w trzech kategoriach wiekowych:

• 2012 i młodsi,
  • 2011 i młodsi,
  • 2010 i młodsi.

Zachęcamy do zgłaszania drużyn, poniżej przestawiamy szczegóły oraz Regulamin Turniejów!

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

SMS Arena Tychy  to nowoczesny obiekt piłkarski dostępny przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Dwa boiska piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 40 x 20m, wielofunkcyjna sala gimnastyczna 15 x 20m wraz z zapleczem socjalnym (200m2), a wszystko to w hali łukowej. SMS Arena to doskonałe miejsce do prowadzenia regularnych treningów, meczów, spotkań sparingowych, organizacji turniejów, lig, imprez firmowych oraz wielu innych wydarzeń sportowych nie tylko związanych z piłką nożną Informacje szczegółowe o SMS Arenie dostępne są tutaj: www.smsarenatychy.pl.

godz. 8.00-14.30

ROCZNIK 2012 i młodsi (18.01.2020 r./  godz. 8.00-12.00 / 98 minut gry / 8 drużyn)
ROCZNIK 2011 i młodsi
(19.01.2020 r./  godz. 8.00-12.00 / 98 minut gry / 8 drużyn)
ROCZNIK 2010 i młodsi (25.01.2020 r.) / godz. 8.00-12.00 / 98 minut gry / 8 drużyn)

1. W rozgrywkach przewiduje się udział 8 drużyn, które rywalizować ze sobą będą systemem „każdy z każdym”. O zwycięstwie decyduje największa liczba zdobytych punktów (3-zwycięstwo, 1-remis, 0-przegrana).
  2. Każda drużyna rozegra 7 spotkań po 14 minut.
  3. W przypadku zgłoszenia mniejszej ilości drużyn Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany systemu rozgrywek (po uzgodnieniu z trenerami zgłaszającymi swój zespół) lub odwołania rozgrywek.

Opłata wpisowa za udział drużyny w Zimowym Turnieju wynosi: 350,00 zł za udział 1 drużyny.