Home / Aktualności / Rocznik 2013 – nowe przydziały grupowe

Rocznik 2013 – nowe przydziały grupowe

Szanowni Rodzice i Zawodnicy,

Podczas trwających zajęć treningowych w okresie września/października 2020, trenerzy przyglądali się poszczególnym zawodnikom, aby dokonać wstępnego podziału dzieci ze względu na posiadane umiejętności oraz zaangażowanie. Poniżej przedstawiamy nowy podział grup, który OBOWIĄZUJE OD DNIA DZISIEJSZEGO. W związku z tym przedstawiamy również trenerów prowadzących poszczególne grupy oraz zapraszamy na jutrzejszą sesję zdjęciową według poniższego grafiku. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Biuro APN GKS Tychy

Harmonogram treningowy:

Środa – 18:30-20:00, SMS Arena ul. Oświęcimska 51
Piątek – 16:30-18:00, SMS Arena ul. Oświęcimska 51

Trener prowadzący: Łukasz Baran

Lista zawodników:

1. Bania Jan
2. Birecki Jan
3. Cichy Oskar
4. Guja Kajetan
5. Gurdziel Dawid
6. Kosmala Adam
7. Matla Wojciech
8. Piotrowski Fabian
9. Stopka Wojciech
10. Szymański Filip
11. Toczyński Kacper
12. Żołna Stanisław

Harmonogram treningowy:

Środa – 18:30-20:00, SMS Arena ul. Oświęcimska 51
Piątek – 16:30-18:00, SMS Arena ul. Oświęcimska 51

Trener prowadzący: Patryk Kostyra

Lista zawodników:

1. Anioł Mateusz
2. Benisz Tomasz
3. Biela Jan
4. Dziubany Mateusz
5. Dziubina Alan
6. Krawczyk Maksymilian
7. Kryszewski Kacper
8. Materna Franciszek
9. Mrozik Marcin
10. Ranowicz Ryszard
11. Sopicki Paweł
12. Stelmach Bartosz
13. Szołtys Maksymilian
14. Waszek Dominik

Harmonogram treningowy:

Środa – 18:30-20:00, SMS Arena ul. Oświęcimska 51
Piątek – 16:30-18:00, SMS Arena ul. Oświęcimska 51

Trener prowadzący: Damian Hałatek

Lista zawodników:

1. Bachorczyk Marcel
2. Dzikołowski Colin
3. Goss Igor
4. Jany Kacper
5. Kania Oskar
6. Koczar Maciej
7. Leściorz Wojciech
8. Nawrocki Nikodem
9. Stasiak Patryk
10. Surmacz Mateusz
11. Szczygieł Oskar
12. Wąż Jan
13. Wilk Igor

Harmonogram treningowy:

Środa – 18:30-20:00, SMS Arena ul. Oświęcimska 51
Piątek – 16:30-18:00, SMS Arena ul. Oświęcimska 51

Trener prowadzący: Andrzej Wojtkun

Lista zawodników:

1. Czajkowski Maksymilian
2. Czekała Stanisław
3. Domagała Krzysztof
4. Duszyński Mateusz
5. Gryglewski Jakub
6. Kaszowski Maciej
7. Kokoszka Tobiasz
8. Konior Tobiasz
9. Krupiński Maksymilian
10. Kruszyński Mikołaj
11. Liszka Nicolas
12. Ochociński Norbert
13. Pacanowski Piotr
14. Piech Wiktor
15. Zaworski Mateusz