Home / Nibylandia – Kraina Dziecięcej Rozrywki

Nibylandia – Kraina Dziecięcej Rozrywki

Nibylandia jest utrzymana w bajkowym klimacie Piotrusia Pana, bo to właśnie bajkowa Nibylandia stała się inspiracją dla twórców naszej Krainy Dziecięcej Rozrywki. Wasze Dzieci znajdą tu zarówno Las Elfów oraz Statek Piratów Kapitana Hooka. W tej bajkowej krainie Dzieci mogą szaleć na wielopoziomowej konstrukcji (do 6 poziomów wzwyż), przebywać tor przeszkód w tunelach, a także wyskakać się na dmuchanym statku. Dodatkową atrakcją dla Dzieciaków są dwie armatki powietrzne zamontowane na wysokości ok. 2m, jedna na statku, a druga po przeciwnej stronie, tak że Maluchy mogą urządzać bitwy na piłki z gąbki.

Ten dziecięcy świat pozwala na wszechstronny rozwój psychomotoryczny Maluchów, a przy tym daje możliwość odpoczynku rodzicom, którzy mogą ten czas poświęcić na relaks, surfowanie po Internecie, poczytanie gazet czy smakowanie aromatycznej kawy w naszej kawiarence.

ADRES

Nibylandia – Kraina Dziecięcej Rozrywki
Katowice, ul. Pawła Kołodzieja 44
tel.: +48 (32) 209 77 44 / +48 502 694 343
www.salazabaw.katowice.pl

oferta specjalna dla posiadaczy kart klubowych apn gks tychy

Karty Klubowe Akademii uprawniają do stałego rabatu -10%

Sprawdź, gdzie jeszcze honorowane są klubowe karty Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy

Kliknij tutaj >> PROGRAM PARTNERSKI <<

Zachęcamy również rodziców naszych zawodników, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i chcieliby dołączyć do naszego programu. W tym celu prosimy o kontakt z Dyrektorem Zarządzającym Marcinem Kuśmierzem: m.kusmierz@akademiagkstychy.pl