Home / Nasze projekty / Festyn Mistrzów

Festyn Mistrzów

FESTYN MISTRZÓW

Festyn Mistrzów to cykliczna impreza organizowana przez Akademię, skierowana do najmłodszych piłkarzy w naszej Akademii oraz Przedszkoli Partnerskich, w których prowadzony jest projekt „Akademii Przedszkolaka”.

Oprócz gry na boiskach, imprezie towarzyszy wiele dodatkowych atrakcji i zajęć rekreacyjnych, konkursów i wyścigów! Przy sprzyjającej aurze dzieci korzystają z klubowego dmuchańca!

Festyn Mistrzów odbywa się w okresie wiosennym (kwiecień-czerwiec) na obiekcie im. Alfreda Potrawy. W poprzednich pięciu edycjach udział w imprezie wzięło łącznie blisko 1000 osób!

W tym roku VI edycja Festynu Mistrzów 2019 jest skierowana jest zarówno do dzieci z roczników 2012, 2013, 2014 i 2015, jak i rodziców naszych małych piłkarzy! Do udziału zapraszamy również wszystkie dzieci biorące udział w projekcie „Akademia Przedszkolaka”, który jest prowadzony w przedszkolach partnerskich Akademii.

PROSIMY O REJESTRACJĘ ZAWODNIKÓW PRZEZ FORMULARZ ZNAJDUJĄCY SIĘ U DOŁU STRONY

* UWAGA – rejestrując dziecko na Festyn Mistrzów otrzymasz na podanego przez siebie maila, wiadomość potwierdzającą dokonanie zgłoszenia oraz unikalny numer konta, na który należy dokonać wpłaty za udział w evencie.

CO W RAMACH WPISOWEGO?

W ramach opłaty wpisowej – 130,00 zł, każde dziecko i towarzyszący mu rodzic otrzyma pamiątkową koszulkę treningową (do wyboru kolor czerwony lub zielony)! Dla najmłodszych przewidziany jest również album, w którym będzie można zbierać naklejki oraz karty z wizerunkiem piłkarzy z reprezentacji Polski! Dodatkowo przewidujemy liczne konkursy związane ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata U-21 w piłce nożnej, które będą odbywać się również w Tychach! Liczba miejsc jest ograniczona!

Poniżej prezentujemy rozmiarówkę koszulek, zarówno dziecięcych jak i dla dorosłych. Prosimy o przemyślane wypełnienie formularza, gdyż nie będzie możliwości wymiany koszulki na inny rozmiar.

>ROZMIARÓWKA DZIECIĘCA I MĘSKA<<           >>ROZMIARÓWKA DAMSKA<<

 

Dostępne kolory

Dla dzieci: zielony i czerwony
Dla mężczyzn: zielony i czerwony
Dla kobiet: czerwony

TERMINARZ 2019

FORMULARZ REJESTRACYJNY - FESTYN MISTRZÓW 2019

ZAPISY NA FESTYN ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE