Home / Dołącz do nas – rejestracja

Dołącz do nas – rejestracja

Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy prowadzi nabór dla dzieci w wieku przedszkolnym jak również dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Zajęcia prowadzone są w trzech pionach szkoleniowych: Akademia Kids (dzieci w wieku przedszkolnym 3-7lat), Akademia Grassroots i Akademii PRO (dzieci w wieku szkolnym 7-15 lat).

Zajęcia w ramach Akademii Kids, czyli naszych najmłodszych zawodników, od września 2019 roku będą prowadzone w nowoczesnym obiekcie sportowym w Tychach – SMS Arena – gdzie znajdują się dwa boiska o wymiarach 20 x 40 m ze sztuczną nawierzchnią wysokiej jakości oraz co najważniejsze w pełni zadaszone. Dlatego też bez żadnych przeszkód pogodowych zajęcia będą prowadzone w komfortowych warunkach zarówno dla dzieci, trenerów jak i czekających na swoje pociechy rodziców. Treningi prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów specjalizujących się w prowadzeniu zajęć z grupami przedszkolnymi w naszych ośrodkach szkoleniowych.

Treningi zespołów Akademii Grassroots oraz Pro odbywają się w kilku pozostałych lokalizacjach na terenie miasta Tychy, np.: orlik przy ul. Borowej, Kompleks Boisk Piłkarskich przy ul. Andersa 22, boisko treningowe przy ul. Katowickiej 241.

Jak zapisać dziecko?

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy u dołu strony.
  2. Oczekuj informacji zwrotnej drogą sms lub mailową o przydzieleniu do grupy i możliwości przyjścia na zajęcia.
  3. Wypełnij deklarację członkowską i złóż bezpośrednio w biurze Akademii.
  4. Przyjdź na trening w wyznaczonym miejscu.

Nasze Ośrodki Treningowe

Akademia Kids – Trener główny – Piotr Sokół 601-795-404

Akademia Grassroots – Trener główny – Remigiusz Smoliński 533-026-728

Akademia PRO – Trener główny – Jarosław Ziemba 693-153-888

Formularz Rejestracyjny

Nabory - NOWY FORMULARZ

Dane zgłoszeniowe dziecka

Dane kontaktowe do Rodzica/Opiekuna

Pozostałe informacje oraz zgody

Sending