Home / Aktualności / Dyżury wakacyjne w lipcu 2020

Dyżury wakacyjne w lipcu 2020

Drodzy rodzice i zawodnicy,

Jak już wcześniej informowaliśmy, w miesiącu lipiec 2020 będą odbywać się dyżury wakacyjne, podczas których wasze pociechy będą mogły uczestniczyć w mini grach i zabawach organizowanych przez trenerów prowadzących zajęcia. Dziękujemy wszystkim, którzy wyrazili zainteresowanie w udziale w lipcowych treningach. Poniżej zamieszczamy harmonogramy treningowe, które obowiązują już od poniedziałku 29 czerwca 2020. Jednocześnie informujemy, iż ustalona została kolejność ubioru treningowego w, którym dzieci przychodzą na zajęcia. W pierwszym dniu treningowym zawodnicy przychodzą ubrani w zielony komplet treningowy, natomiast na drugi trening w tygodniu przychodzimy w czerwonym komplecie treningowym.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Biuro APN GKS Tychy

Harmonogram treningowy w dniach 29.06-12.07 oraz 20.07-31.07

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Adrian Cebula

Miejsce: ul. Andersa 22

– Poniedziałek – 15:45 – 17:00
– Środa – 15:45 – 17:00

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Michał Goryczka

Miejsce: ul. Andersa 22

– Poniedziałek – 17:15 – 18:30        
– Piątek – 17:15 – 18:30

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Krzysztof Skiba

Miejsce: ul. Andersa 22

– Wtorek – 15:45 – 17:00
– Czwartek – 15:30 – 16:45

Miejsce: ul. Andersa 22

– Poniedziałek – 18:45 – 20:00
– Środa – 18:45 – 20:00

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Artur Kołodziej

Miejsce: ul. Andersa 22

– Środa – 17:15 – 18:30
– Piątek – 18:45 – 20:00

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Łukasz Baran

Miejsce: ul. Andersa 22

– Środa – 17:15 – 18:30
– Piątek – 18:45 – 20:00

Miejsce: ul. Andersa 22

– Poniedziałek – 18:45 – 20:00
– Środa – 18:45 – 20:00

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Daniel Kaszok

Miejsce: ul. Andersa 22

– Wtorek –  18:45 – 20:00
– Piątek – 15:45 – 16:45

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Jarosław Ziemba

Miejsce: ul. Andersa 22

– Wtorek – 17:15 – 18:30
– Czwartek – 17:00 – 18:00

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Bartosz Bojarski

Miejsce: ul. Andersa 22

– Wtorek –  18:45 – 20:00
– Piątek – 15:45 – 16:45

Opiekunowie grup podczas dyżurów:
Adam Tomasik i Filip Lenkiewicz – 29.06-19.07

Dariusz Chroń i Filip Lenkiewicz – 20.07-31.07
Robert Warzecha i Monika Witczak – 01.08-31.08

Miejsce: SMS Arena – ul. Oświęcimska 51

– Poniedziałek –  17:00 – 18:00
– Środa – 17:00 – 18:00

Opiekunowie grup podczas dyżurów:
Adam Tomasik i Filip Lenkiewicz – 29.06-19.07

Dariusz Chroń i Filip Lenkiewicz – 20.07-31.07
Robert Warzecha i Monika Witczak – 01.08-31.08

Miejsce: SMS Arena – ul. Oświęcimska 51

– Poniedziałek –  18:00 – 19:00
– Środa – 18:00 – 19:00

Opiekunowie grup podczas dyżurów:
Dariusz Chroń i Łukasz Baran – 29.06-19.07

Robert Warzecha i Monika Witczak – 20.07-31.07
Dariusz Chroń i Filip Lenkiewicz – 01.08-31.08

Miejsce: SMS Arena – ul. Oświęcimska 51

– Wtorek –  17:00 – 18:00
– Czwartek – 17:00 – 18:00

Opiekunowie grup podczas dyżurów:
Dariusz Chroń i Łukasz Baran – 29.06-19.07

Robert Warzecha i Monika Witczak – 20.07-31.07
Dariusz Chroń i Filip Lenkiewicz – 01.08-31.08

Miejsce: SMS Arena – ul. Oświęcimska 51

– Wtorek –  18:00 – 19:00
– Czwartek – 18:00 – 19:00

Opiekunowie grup podczas dyżurów:
Dariusz Chroń i Łukasz Baran – 29.06-19.07

Robert Warzecha i Monika Witczak – 20.07-31.07
Dariusz Chroń i Filip Lenkiewicz – 01.08-31.08

Miejsce: SMS Arena – ul. Oświęcimska 51

– Wtorek –  19:00 – 20:00
– Czwartek – 19:00 – 20:00

Harmonogram treningowy w dniach 13.07-18.07

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Adrian Cebula

Miejsce: ul. Andersa 22

– Poniedziałek – 16:15 – 17:15
– Środa – 17:15 – 18:15

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Michał Goryczka

Miejsce: ul. Andersa 22

– Poniedziałek – 17:30 – 18:30
– Piątek –  16:15 – 17:15

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Krzysztof Skiba

Miejsce: ul. Andersa 22

– Wtorek – 17:30 – 18:30
– Czwartek – 16:00 – 17:00

Miejsce: ul. Andersa 22

– Poniedziałek – 18:45 – 19:45
– Środa – 19:45 – 20:45

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Artur Kołodziej

Miejsce: ul. Andersa 22

– Środa – 18:30 – 19:30
– Piątek – 17:30 – 18:30

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Łukasz Baran

Miejsce: ul. Andersa 22

– Środa – 18:30 – 19:30
– Piątek – 17:30 – 18:30

Miejsce: ul. Andersa 22

– Poniedziałek – 18:45 – 19:45
– Środa – 19:45 – 20:45

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Daniel Kaszok

– Środa – 19:15 – 20:15 – SMS ARENA Tychy
– Piątek – 18:45 – 19:45 – ANDERSA 22

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Jarosław Ziemba

Miejsce: ul. Andersa 22

– Wtorek – 18:45 – 19:45
– Czwartek – 17:15 – 18:15

Opiekun grup podczas dyżurów – trener Bartosz Bojarski

– Środa – 19:15 – 20:15 – SMS ARENA Tychy
– Piątek – 18:45 – 19:45 – ANDERSA 22

Opiekunowie grup podczas dyżurów:
Dariusz Chroń i Łukasz Baran – 29.06-19.07

Robert Warzecha i Monika Witczak – 20.07-31.07
Dariusz Chroń i Filip Lenkiewicz – 01.08-31.08

Miejsce: SMS Arena – ul. Oświęcimska 51

– Wtorek –  19:00 – 20:00
– Czwartek – 19:00 – 20:00

Opiekunowie grup podczas dyżurów:
Dariusz Chroń i Łukasz Baran – 29.06-19.07

Robert Warzecha i Monika Witczak – 20.07-31.07
Dariusz Chroń i Filip Lenkiewicz – 01.08-31.08

Miejsce: SMS Arena – ul. Oświęcimska 51

– Wtorek –  17:00 – 18:00
– Czwartek – 17:00 – 18:00

Opiekunowie grup podczas dyżurów:
Dariusz Chroń i Łukasz Baran – 29.06-19.07

Robert Warzecha i Monika Witczak – 20.07-31.07
Dariusz Chroń i Filip Lenkiewicz – 01.08-31.08

Miejsce: SMS Arena – ul. Oświęcimska 51

– Wtorek –  18:00 – 19:00
– Czwartek – 18:00 – 19:00

Opiekunowie grup podczas dyżurów:
Adam Tomasik i Filip Lenkiewicz – 29.06-19.07

Dariusz Chroń i Filip Lenkiewicz – 20.07-31.07
Robert Warzecha i Monika Witczak – 01.08-31.08

Miejsce: SMS Arena – ul. Oświęcimska 51

– Poniedziałek –  18:00 – 19:00
– Środa – 18:00 – 19:00

Opiekunowie grup podczas dyżurów:
Adam Tomasik i Filip Lenkiewicz – 29.06-19.07

Dariusz Chroń i Filip Lenkiewicz – 20.07-31.07
Robert Warzecha i Monika Witczak – 01.08-31.08

Miejsce: SMS Arena – ul. Oświęcimska 51

– Poniedziałek –  17:00 – 18:00
– Środa – 17:00 – 18:00