Home / Aktualności / Akademia Kids – Harmonogram oraz przydział grupowy

Akademia Kids – Harmonogram oraz przydział grupowy

Szanowni Państwo,

Od 1 września 2020 roku rozpoczynamy kolejny sezon treningowy w ramach trzonu naszej Akademii, który stanowią dzieci w wieku przedszkolnym w Akademii Kids. Poniżej przesyłamy Państwu szczegółowy przydział grupowy oraz harmonogram treningowy, który na tą chwilę będzie obowiązywał. Zaznaczamy, iż ze względu na pewną fluktuację zapisów oraz frekwencję na zajęciach, zarówno grafik jak i podział grup może ulec zmianie. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami oraz życzymy udanego sezonu 2020/2021.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: sekretariat@akademiagkstychy.pl lub telefoniczny: 790-706-149.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Biuro APN GKS Tychy

Trener prowadzący: Adam Tomasik
Harmonogram treningowy: poniedziałki i czwartki – 17.30-18.30 – SMS Arena Tychy

Lista zawodników:

1. Bachowski Franciszek
2. Birkos Oskar
3. Grabiński Jakub
4. Grabiński Paweł
5. Kowalczyk Szymon
6. Kurasz Antoni
7. Majksner Krzysztof
8. Rechnio Filip
9. Sojka Antoni
10. Spendel Wojciech

Trener prowadzący: Robert Warzecha
Harmonogram treningowy: wtorki i czwartki – 17:30-18:30, SMS Arena Tychy

Lista zawodników:

1. Czyrwik Marcel
2. Gałyga Bartosz
3. Gawlik Aleksander
4. Gizdoł Maksymilian
5. Gorczowski Kacper
6. Kępa Wojciech
7. Knapik Jakub
8. Kostyra Karol
9. Niemiec Juliusz
10. Pełczyński Luca
11. Rydz Jan
12. Skrabaka Jakub
13. Stanek Tymoteusz
14. Stefanik Aleksander
15. Szmigiel Antoni
16. Targiel Dawid
17. Wodarz Karol

Trener prowadzący: Robert Warzecha
Harmonogram treningowy: wtorki i czwartki – 16:30-17:30, SMS Arena Tychy

Lista zawodników:

1. Anderka Michał
2. Berk Maksymilian
3. Chodziakiewicz Kacper
4. Kornaczewski Dawid
5. Kostyra Nikodem
6. Łukiewski Eryk
7. Maruszczak Antoni
8. Matusik Patryk
9. Miśkiewicz Jakub
10. Morszczyzna Michał
11. Nowak Maksymilian
12. Osuch Oskar
13. Pasternak Aleksander
14. Podowski Jan
15. Rostkowski Gabriel
16. Stachoń Adam
17. Węgrzynek Piotr
18. Woś Kacper

Trener prowadzący: Dariusz Chroń
Harmonogram treningowy: poniedziałki i środy -17:30-18:30, SMS Arena Tychy

Lista zawodników:

1. Brewka Oliwier
2. Dybał Aleksander
3. Grabowski Tomasz
4. Kasprzyk Jakub
5. Kasprzyk Bartosz
6. Kocur Daniel
7. Krynicki Franciszek
8. Pilarz Marcel
9. Raj Bartosz
10. Raj Maciej
11. Rzeszutko Stanisław
12. Sojczyński Tomasz
13. Stadnicki Szymon
14. Szczepanek Franciszek
15. Szewczyk Nikodem
16. Taradaj Aleksy
17. Urbańczyk Antoni
18. Węgrzyk Mikołaj

Trener prowadzący: Dariusz Chroń
Harmonogram treningowy: poniedziałki i środy – 16:30-17:30, SMS Arena Tychy

Lista zawodników:

1. Bilińska Justyna
2. Chmielewski Jan
3. Czyż Tymoteusz
4. Jaroszewska Martyna
5. Jesionowski Sergiusz
6. Kornas Pola
7. Kryczek Filip
8. Latarnik Nikodem
9. Łataś Mateusz
10. Opitek Jakub
11. Rejman Dawid
12. Rzeszutko Oskar
13. Skwara Adam
14. Starczewski Patryk
15. Szeliga Patryk
16. Szydłowski Jakub
17. Urbanowicz Kacper

Trener prowadzący: Monika Witczak
Harmonogram treningowy: wtorki i czwartki – 17:30-18:30, SMS Arena Tychy

Lista zawodników:

1. Bator Wiktor
2. Bierła Oliwier
3. Ciotucha Mikołaj
4. Czechowicz Miłosz
5. Dąbrowski Franciszek
6. Duźniak Bartłomiej
7. Goss Filip
8. Gros Filip
9. Kacperski Jan
10. Kępka Antoni
11. Kies Antoni
12. Kruszyński Miłosz
13. Kryszewska Emilia
14. Łakomy Wojciech
15. Łaskawski Mikołaj
16. Majewski Jakub
17. Sowa Eryk

Trener prowadzący: Monika Witczak
Harmonogram treningowy: wtorki i czwartki – 16:30-17:30, SMS Arena Tychy

Lista zawodników:

1. Baranowski Nikodem
2. Cimander Maciej
3. Derejczyk Kajetan
4. Dyba Franciszek
5. Horabik Kacper
6. Janus Oliwier
7. Kęsek Mikołaj
8. Kowalczyk Mikołaj
9. Kurzak Wojciech
10. Leś Borys
11. Lewtak Leon
12. Losert-Marmuźniak Jakub
13. Mikulec Mieszko
14. Nowak Kacper
15. Różewicz Dawid
16. Stopa Aleksy
17. Szastok Gustaw
18. Widawski Patryk

Trenerzy prowadzący: Filip Lenkiewicz oraz Adrian Dziarnowski
Harmonogram treningowy: poniedziałki i środy – 16:30-17:30, SMS Arena Tychy

Lista zawodników:

1. Baran Bartosz
2. Bogunia Gabriel
3. Cichoń Adam
4. Darocha Stanisław
5. Feldek Feliks
6. Fira Dorian
7. Fira Marika
8. Grochowiec Jerzy
9. Handy Filip
10. Jurek Tymoteusz
11. Klonek Antoni
12. Kostka Franciszek
13. Kotowicz Tymon
14. Kowalczyk Łukasz
15. Lasota Gabriel
16. Loska Antoni
17. Melon Kacper
18. Merta Oliwier
19. Milewski Kacper
20. Nowak Piotr
21. Płótniak Leon
22. Puchalska Amelia
23. Seweryn Oskar
24. Stawiarz Maksymilian
25. Szebera Borys
26. Świerkot Jakub
27. Urbańczyk Kacper

Trenerzy prowadzący: Filip Lenkiewicz oraz Adrian Dziarnowski
Harmonogram treningowy: poniedziałki i środy – 17:30-18:30, SMS Arena Tychy

Lista zawodników:

1. Bieniek Piotr
2. Chroń Gabriela
3. Dąbrowski Piotr
4. Duda Jan
5. Frątczak Adam
6. Jokel Jacek
7. Koczor Tymon
8. Kolesnikov Piotr
9. Majewski Jakub
10. Morawiec Adam
11. Ostolski Nikodem
12. Osuchowski Kamil
13. Stawiarz Hanna
14. Szpila Ignacy
15. Widera Maciej
16. Zarajczyk Zuzanna
17. Żydowicz Nikodem