Home / Aktualności / Akademia Grassroots – rocznik 2013 – harmonogram i podział grupowy

Akademia Grassroots – rocznik 2013 – harmonogram i podział grupowy

Szanowni Państwo,

Od 1 września 2020 roku część dzieci z rocznika 2013 zakończyło swoją piłkarską edukację w pionie szkolenia Akademii Kids i znalazło swoje miejsce w nowych grupach Akademii Grassroots oraz Akademii Pro. W związku z czym bardzo wszystkich Państwa prosimy o wnikliwe zapoznanie się poniższym podziałem grupowym oraz harmonogramem zajęć. Zaznaczamy, iż ze względu na pewną fluktuację zapisów oraz frekwencję na zajęciach, zarówno grafik jak i podział grup może ulec zmianie. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami oraz życzymy udanego sezonu 2020/2021.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: sekretariat@akademiagkstychy.pl lub telefoniczny: 790-706-149.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Biuro APN GKS Tychy

Trener tymczasowy: Łukasz Adamczuk
Harmonogram treningowy (obowiązuje do końca września 2020):
Środy – 17.30-19.00 – Orlik, ul. Borowa 123
Czwartki – 17.00-18.30 – Kompleks Boisk Piłkarskich – ul. Andersa 22
Piątki – 16.00-17.30 – Orlik, ul. Borowa 123

Lista zawodników:

1. Birecki Jan
2. Bogacz Kuba
3. Stopka Wojciech
4. Dziubina Alan
5. Szymański Filip
6. Guja Kajetan
7. Matla Wojciech
8. Piotrowski Fabian
9. Kosmala Adam
10. Gurdziel Dawid
11. Żołna Stanisław

Trener prowadzący: Łukasz Baran
Harmonogram treningowy:
Środy – 18:30-20:00, SMS Arena Tychy – ul. Oświęcimska 51
Piątki – 16:30-18:00, SMS Arena Tychy – ul. Oświęcimska 51

Lista zawodników:

1. Bania Jan
2. Benisz Tomasz
3. Biela Jan
4. Bugno Oliwia
5. Kania Oskar
6. Kryszewski Kacper
7. Leściorz Wojciech
8. Mleczek Jakub
9. Nawrocki Nikodem
10. Sojka Oliwier
11. Sopicki Paweł
12. Stelmach Bartosz
13. Szołtys Maksymilian
14. Zając Michał

Trener prowadzący: Damian Hałatek
Harmonogram treningowy:
Środy – 18:30-20:00, SMS Arena Tychy – ul. Oświęcimska 51
Piątki – 16:30-18:00, SMS Arena Tychy – ul. Oświęcimska 51

Lista zawodników:

1. Czeczot Tomasz
2. Czepielik Antoni
3. Gadawa Grzegorz
4. Gryglewski Jakub
5. Janko Krzysztof
6. Klatka Tymon
7. Kłopot Piotr
8. Krupiński Maksymilian
9. Majdan Wojciech
10. Rak Franciszek
11. Rak Wiktor
12. Wilk Igor
13. Zaworski Mateusz

Trener prowadzący: Andrzej Wojtkun
Harmonogram treningowy:
Środy – 18:30-20:00, SMS Arena Tychy – ul. Oświęcimska 51
Piątki – 16:30-18:00, SMS Arena Tychy – ul. Oświęcimska 51

Lista zawodników:

1. Dziubany Mateusz
2. Krawczyk Maks
3. Materna Franciszek
4. Piwko Marcel
5. Ranowicz Ryszard
6. Stasiak Patryk
7. Surmacz Mateusz
8. Toczyński Kacper
9. Waszek Dominik
10. Wąż Jan
11. Wojsa Kosma