Home / Akademia Cup

Akademia Cup

Turniej Piłki Nożnej AKADEMIA CUP to jedna z największych na Śląsku imprez piłkarskich dla najmłodszych adeptów futbolu. Organizowany od 2000 roku turniej piłkarski rokrocznie przyciąga do Tychów ponad 1000 zawodników i zawodniczek. Na turniej przyjeżdżają kluby z całej Polski oraz goście z zagranicy.

Tegoroczna edycja odbędzie się w NOWEJ FORMULE, 7 kategorii wiekowych 2014-2008 oraz podział na PRO/Grassroots! Wszystkie turnieje rozegrane zostaną w nowoczesnym i całorocznym obiekcie – SMS Arena Tychy!

Poniżej informacje szczegółowe oraz formularz rejestracyjny. Zachęcamy do zapisów!

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

SMS Arena Tychy to nowoczesny obiekt piłkarski dostępny przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Dwa boiska piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 40 x 20m, wielofunkcyjna sala gimnastyczna 15 x 20m wraz z zapleczem socjalnym (200m2), a wszystko to w hali łukowej. SMS Arena to doskonałe miejsce do prowadzenia regularnych treningów, meczów, spotkań sparingowych, organizacji turniejów, lig, imprez firmowych oraz wielu innych wydarzeń sportowych nie tylko związanych z piłką nożną.

XXI Turniej Akademia Cup 2020 im. Alfreda Potrawy – NOWA FORMUŁA!

  1. 7 kategorii wiekowych dla roczników 2014 – 2008.
  2. We wszystkich kategoriach wiekowych dwa turnieje w zależności od stopnia zaawansowania:
    PRO (zaawansowany) lub GRASSROOTS (o mniejszych umiejętnościach).
  3. W każdym turnieju przewiduje się udział 8 drużyn, które rywalizować będą systemem „każdy z każdym”.
  4. Każda drużyna rozegra 7 spotkań (łącznie 98 minut gry).
  5. W kategoriach wiekowych 2013-2008 mecze rozgrywane będą na 2 boiskach jednocześnie.
  6. W najmłodszej kategorii wiekowej (2014 i młodsi PRO oraz 2014 i młodsi Grassroots) klasyfikacja nie będzie prowadzona, wszystkie drużyny otrzymają nagrody, mecze rozgrywane będą na 4 boiskach jednocześnie, czas trwania turnieju: 2 godziny.
  7. Szczegółowe przepisy znajdują się w Regulaminie.

OPŁATA WPISOWA

  1. Warunkiem przystąpienia do Turnieju jest uiszczenie opłaty wpisowej w wysokości:
  • Kategoria wiekowa 2014 i młodsi – 250,00 zł /drużyna.
  • Kategorie wiekowe od 2013 i młodsi do 2008 i młodsi – 350,00 zł / drużyna.
  1. Po wysłaniu zgłoszenia na podany w formularzu adres mailowy zostanie przesłana faktura proforma z 7-dniowym terminem płatności.
  2. W ramach opłaty wpisowej organizator zapewnia:
  • organizację turnieju w wybranej przez trenera kategorii wiekowej,
  • 98 minut gry każdej drużyny,
  • rozgrywanie meczów w nowoczesnym, całorocznym obiekcie sportowym SMS Arena Tychy,
  • dostęp do szatni z pełnym węzłem sanitarnym,
  • obsługę medyczną, sędziowską i techniczną, (kategoria 2014 i młodsi bez sędziów)
  • pamiątkowe dyplomy dla wszystkich uczestników,
  • nagrody dla najlepszych drużyn (według regulaminu),
  • poczekalnię dla rodziców.

2014 i młodsi: 07.11.2020 r. / PRO godz. 9.00-11.00 / Grassroots godz. 12.30-14.30

2013 i młodsi: 14.11.2020 r. / PRO godz. 8.00-12.00 / Grassroots godz. 13.00-17.00

2012 i młodsi: 21.11.2020 r. / PRO godz. 8.00-12.00 / Grassroots godz. 13.00-17.00

2011 i młodsi: 28.11.2020 r. / PRO godz. 8.00-12.00 / Grassroots godz. 13.00-17.00

2010 i młodsi: 05.12.2020 r. / PRO godz. 8.00-12.00 / Grassroots godz. 13.00-17.00

2009 i młodsi: 12.12.2020 r. / PRO godz. 8.00-12.00 / Grassroots godz. 13.00-17.00

2008 i młodsi: 19.12.2020 r. / PRO godz. 8.00-12.00 / Grassroots godz. 13.00-17.00

 

ZAPISY

AKADEMIA CUP PRO / GRASSROOTS 2020

I. Dane klubu

II. Faktura:

Sending

Uczestnicy AKADEMIA CUP 2020

W przypadku braku miejsc, kolejne zgłoszenia wpisane zostaną na listę rezerwową.

Kategoria: PRO

1. APN GKS Tychy
2. Akademia Piłkarska Bumerang Śląsk
3. Juventus Academy Piekary Śląskie
4. AP Blaze Kędzierzyn-Koźle
5. Akademia Piłkarska Namysłów
6.
7. 
8. 

Kategoria: GRASSROOTS

1. APN GKS Tychy
2. Spójnia Zebrzydowice
3. Akademia Piłkarska Bumerang Śląsk
4. Zagłębie Sosnowiec
5. UKS Lisek Milówka
6. BKS Sparta Katowice
7. KKS Katowice
8. 

Kategoria: PRO

1. APN GKS Tychy
2. Akademia Orzeł Mokre
3. AP 21 Chrzanów
4. Akademia Piłkarska Bumerang Śląsk
5. Juventus Academy Piekary Śląskie
6. AP Blaze Kędzierzyn-Koźle
7. 
8. 

Kategoria: GRASSROOTS

1. APN GKS Tychy
2. Góral Istebna
3. Zagłębie Sosnowiec
4. Akademia Piłkarska Bumerang Śląsk
5. UKS Lisek Milówka
6. RTS Odra Kędzierzyn Koźle
7. LKS 45 Bujaków
8. CKS Piast Cieszyn

Kategoria: PRO

1. APN GKS Tychy
2. Skalanka Skała
3. UKS AP 21
4. UKS Leńcze
5. Akademia Sportowa Lubliniec
6. Akademia Mistrzów Cracovia
7. Football Project Kęty
8. Juventus Academy Piekary Śląskie

Kategoria: GRASSROOTS

1. APN GKS Tychy
2. UKS AP 21
3. AP Blaze Kędzierzyn-Koźle
4. Akademia Piłkarska Bumerang Śląsk
5. UKS Lisek Milówka
6. UKS Orlik Rajcza
7. 
8. 

Kategoria: PRO

1. APN GKS Tychy
2. Football Project Jasienica
3. Unia Kosztowy
4. Skalanka Skała
5. UKS Górnik Libiąż
6. Cedron Brody
7. Akademia Mistrzów Cracovia
8. Akademia Mistrzów Cracovia

Kategoria: GRASSROOTS

1. APN GKS Tychy
2. LKS Forteca Świerklany
3. Unia Kosztowy
4. Unia Tarnów
5. FC Wrocław Academy
6. CKS Piast Cieszyn
7. MUKP Dąbrowa Górnicza
8. Cedron Brody

Kategoria: PRO

1. APN GKS Tychy
2. MKS Fablok Chrzanów
3. UKS Górnik Libiąż
4. Akademia Sportowa Lubliniec
5. MKS Concordia Knurów
6. BTS Rekord Bielsko-Biała
7. FC Wrocław Academy
8. AP Blaze Kędzierzyn-Koźle

Kategoria: GRASSROOTS

1. APN GKS Tychy
2. Football Project Jasienica
3. MKS Fablok Chrzanów
4. Spójnia Zebrzydowice
5. SP Winners Gołkowice
6. LKS Olza Pogwizdów
7. RTS Odra Kędzierzyn Koźle
8. UKS Górnik Libiąż

Kategoria: PRO

1. APN GKS Tychy
2. Juventus Academy Piekary Śląskie
3. APN Knurów
4. 
5. 
6.
7. 
8. 

Kategoria: GRASSROOTS

1. APN GKS Tychy
2. LKS Olza Pogwizdów
3. Wawel Wirek
4. MKS 32 Radziejów-Popielów
5. AP Blaze Kędzierzyn-Koźle
6. MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
7. Football Project Nowa Wieś
8. 

Kategoria: PRO

1. APN GKS Tychy
2. Klub Piłkarski Krążkowy
3. MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
4. KS Polonia Nysa
5. AP Team Gliwice
6. Akademia Sportowa Lubliniec
7. UKS Lisek Milówka
8. AP Team Gliwice II

Kategoria: GRASSROOTS

1. APN GKS Tychy
2. Wawel Wirek
3. LKS Burza Roczyny
4. Spójnia Zebrzydowice
5. APN Knurów
6. KS Góral 1956 Żywiec
7. LKS Olza Pogwizdów
8. RTS Odra Kędzierzyn-Koźle

PATRONAT HONOROWY

Herb Tychy
slaski zwiazek pn

PARTNERZY AKADEMII

Stabilio300x300
fizjo200x200
arena 200x200

WSPARCIE

DOFINANSOWANO Z BUDŻETU SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO