Home / APN GKS Tychy PRO 2013 / 2013 PRO – mikrocykl treningowy – 17.02-23.02

2013 PRO – mikrocykl treningowy – 17.02-23.02

Zajęcia Grupy 2013 PRO w mikrocyklu treningowym 17.02-23.02

Trener Adam Tomasik
Tel.: 793-215-131
E-mail: a.tomasik@akademiagkstychy.pl

Poniedziałek – 17.02.2020
18:15 – 19:15 – trening (SMS Arena Tychy – ul. Oświęcimska 51)
Po treningu proszę wszystkich rodziców o 5-10 minutowe zebranie.
Obowiązuje zielony komplet treningowy: zielona koszulka, czarne spodenki, czerwone getry

Środa – 19.02.2020
Ze względu na przeprowadzane Dni Otwarte Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy, trening w tym dniu wyjątkowo się nie odbędzie.
W związku z powyższym wydarzeniem serdecznie zapraszam wszystkich do aktywnego udziału w dniach otwartych!


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  1. Bardzo proszę wszystkich o zwrócenie uwagi na punktualność na treningach. Najlepiej by było gdyby dzieci były już gotowe lub przynajmniej na obiekcie 10 minut przed treningiem.
  2. Cała drużyna będzie brała udział w nadchodzących rozgrywkach Deichmann Minimistrzostw (przełom kwietnia-czerwca 2020). Udział w cyklu turniejów jest odpłatny w wysokości 180,00 zł od zawodnika (około 7-8 miniturniejów w tej cenie + koszulka, spodenki i getry w barwach wylosowanej drużyny narodowej + karta podarunkowa na zakupy w Deichamannie). Wszelkie zgłoszenia i odpłatności będziemy zbierać pod koniec lutego. Proszę wszystkich o zaznajomienie się z informacjami dotyczącymi turnieju -> DEICHAMNN MINIMISTRZOSTWA 2020.
  3. Od dnia dzisiejszego nasza drużyna podlega również fazie testów dotyczącej wdrożenia systemu komunikacji Trenera i Rodziców. W najbliższych dniach otrzymają Państwo instrukcje oraz dostęp do aplikacji, w której zamieszczane są kalendarz, treningi, wiadomości, mikrocykle itp. Wszystkie powiadomienia o treningach, meczach, nieobecnościach będą wysyłane za pośrednictwem właśnie tej aplikacji. Powoli będziemy odchodzić od przesyłania mikrocyklów drogą SMS, gdyż będą Państwo mieli bezpośredni dostęp do kalendarza drużyny. Bardzo wszystkich proszę o zalogowanie się do aplikacji i testowanie jej na własnej skórze 🙂 śmiało można wysyłać do mnie wiadomości za jej pośrednictwem. Aplikacja pozwoli nam przyspieszyć komunikację i mieć kalendarz drużyny zawsze pod ręką.
  4. Ruszyły nabory do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy – gorąco wszystkich zachęcam do spróbowania swoich sił, przede wszystkim dzieci. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące szkoły mogę odpowiedzieć na podstawowe pytania w swoich zakresie lub po więcej szczegółów proszę o bezpośredni kontakt w sekretariatem SMS Tychy. 


PRZYPOMINAM, IŻ KAŻDĄ NIEOBECNOŚĆ ZGŁASZAMY TRENEROWI SMS-EM.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Pozdrawiam

Trener Adam Tomasik
Tel.: 793-215-131
E-mail: a.tomasik@akademiagkstychy.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]