Home / Aktualności / Zapraszamy na kolejne „Święta z Akademią”

Zapraszamy na kolejne „Święta z Akademią”

Już dziś zapraszamy wszystkich członków naszego Klubu na kolejne „Święta z Akademią”! W programie uroczystości znajdą się występy artystyczne zawodników i uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy, podsumowanie roku, wręczenie nagród zawodnikom, sponsorom i przyjaciołom oraz życzenia świąteczne.

„Święta z Akademią” to jedno z najważniejszych w roku wydarzeń. To czas kiedy cała społeczność Akademii może się spotkać w jednym miejscu i czasie, dziękując sobie wspólnie za przepracowany rok kalendarzowy! Co roku w wydarzeniu udział biorą zawodnicy Akademii oraz uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy, ich rodziny, trenerzy, nauczyciele, a także partnerzy Klubu, władze miasta oraz specjalnie zaproszeni goście.

W związku z tym pragniemy przekazać całej naszej społeczności oraz zaproszonym gościom garść informacji organizacyjnych. Poniżej przedstawiamy również krótką relację z wydarzenia w 2017 roku.

„Święta z Akademią”   /   16.12.2018r.   /   Godz. 16:30 /   Hala Miejska (Tychy, al. Piłsudskiego 20)

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W tym roku spotykamy się wszyscy na gościnnej Hali Miejskiej przy al. Piłsudskiego 20 w Tychach, w niedzielę – 16.12.2017 r. Początek imprezy przewidujemy na godzinę 16.30, jednak prosimy wszystkich o wcześniejsze przybycie w celu zgromadzenia zawodników wokół trenera prowadzącego grupę.

Na dolnym poziomie hali mogą przebywać tylko i wyłącznie zawodnicy Akademii i uczniowie SMS Tychy oraz nauczyciele, trenerzy, asystenci i rodzice, którzy zgłosili swoją pomoc przy organizacji imprezy. Pozostałych gości prosimy o zajmowanie miejsc na górnym poziomie hali.

Wyjątkiem są rodzice i opiekunowie najmłodszych zawodników Akademii z rocznika 2015, których prosimy o stałą opiekę nad swoimi dziećmi podczas trwania uroczystości.

WAŻNA INFORMACJA: wszystkich zawodników Akademii obowiązuje zielona koszulka treningowa, natomiast uczniów SMS Tychy prosimy o włożenie szkolnych mundurków. Prosimy nie przebierać dzieci w cały komplet treningowy, gdyż kompleks szatniowy będzie w tym czasie nieczynny!

UWAGA! Prosimy, aby wszyscy zawodnicy mieli obuwie zmienne, ponieważ część naszego święta odbywać się będzie na parkiecie hali.

 

Święta z Akademią 2017

Zachęcamy do obejrzenia wideo relacji z zeszłorocznych „Świąt z Akademią” 

Podsumowanie zeszłorocznej imprezy wraz z galerią zdjęć znaleźć można tutaj ŚWIĘTA Z AKADEMIĄ 2017!