Home / Aktualności / Walka o bilet na Ogólnopolski Finał Finałów Deichmann Minimistrzostw

Walka o bilet na Ogólnopolski Finał Finałów Deichmann Minimistrzostw

Po siedmiu tygodniach rywalizacji w ramach eliminacji miejskich Deichmann Minimistrzostw rozgrywanych w Tychach, przyszedł czas wyłonić zwycięskie drużyny. W sobotę o bilet na Ogólnopolski Finał Finałów powalczą zawodnicy w kategorii do 9 lat, a w niedzielę ich starsi koledzy do lat 11. 

W obu kategoriach trwała zacięta walka o pozycje w tabeli, ostatecznie równa liczba rozegranych spotkań, zdobyte punkty i bramki przesądziły o rozstawieniu w finałowej „drabince”. 

Kategoria U-9 (2010 i młodsi)

W eliminacjach miejskich udział wzięły 24 drużyny grające o punkty (oraz jedna rozgrywająca mecze towarzyskie). Poniżej przedstawiamy rozpiskę Finałów Miejskich dla kategorii U-9.

Kategoria U-11 (2008 i młodsi)

W ramach eliminacji miejskich w kategorii U-11 rywalizowało 13 drużyn. Poniżej przedstawiamy rozpiskę Finałów Miejskich.

Głównym organizatorem turnieju Deichmann Minimistrzostwa jest Stowarzyszenie Kochamy Sport, współorganizatorem rozgrywek w Tychach Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy, mecze rozgrywane są obiekcie MOSiR’u Tychy przy ul. Andersa 22 – Kompleksie Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy.  Zdjęcia z eliminacji rozgrywanych w Tychach dostępne są na profilu Facebook Akademii