Home / Aktualności / Stabilio nowym sponsorem Akademii oraz SMS Tychy

Stabilio nowym sponsorem Akademii oraz SMS Tychy

Miło nam poinformować, że firma STABILIO została sponsorem Akademii oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z zakresem działalności oraz ofertą naszego nowego partnera!

Głównym obszarem działalności STABILIO DOMY jest budownictwo mieszkaniowe w Tychach, w szczególności domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, które z powodzeniem od wielu już lat budujemy w oparciu o sprawdzone technologie.

Wizytówką firmy jest blisko osiemdziesiąt takich budynków. Koordynujemy proces inwestycyjny od momentu zakupu gruntu, poprzez wykonanie stanu surowego aż do wykończenia w stanie deweloperskim i opieki nad Klientami w okresie rękojmi

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, których połączyła pasja do tego co robią. W naszej działalności stawiamy na profesjonalizm, rzetelność i nowoczesne, otwarte podejście do Klienta. Staramy się ciągle rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje oraz współpracować ze sprawdzonymi wykonawcami.

Wizją firmy jest stworzenie godnej zaufania i niezawodnej marki STABILIO DOMY, która będzie gwarantem zakupu domów spełniających oczekiwania ich przyszłych właścicieli.

Nasze budowy koordynowane są na bieżąco dwóch wyspecjalizowanych kierowników budowy. Zatrudniamy projektantów z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlano-wykonawczej oraz konstrukcyjnej. Stosujemy wysokiej jakości materiały od wypróbowanych dostawców takich jak Mera, Tamir, Hadex.

Naszym celem jest zapewnienie komfortowych i ekonomicznych w użytkowaniu budynków w cenach, które sprawiają, że nasze pomysły przestają być niedoścignionym marzeniem, a stają się Waszymi domami.