Home / Partnerzy / Oferta partnerska

Oferta partnerska

Szanowni Państwo!

Działając już kilka lat w Tychach i angażując się w sportowe wychowanie dzieci i młodzieży, chcielibyśmy zaprosić Państwa firmę do współpracy i wspólnego zaangażowania w rozwój młodego pokolenia. W związku z tym przedstawiamy Państwu „Ofertę Partnerską” Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy.

W dokumentach poniżej znajdą Państwo informacje o innowacyjności naszego projektu, pierwszych sukcesach, ogromnej skali działań, a także licznych odbiorcach i szerokiej społeczności, którą tworzymy wraz z zawodnikami, ich rodzinami, a także kibicami piłki nożnej w Tychach.

Pragniemy, aby Państwa firma stała się ważną częścią projektu AKADEMII. Przyczyniła się do świetnej sportowej zabawy i niezapomnianych przeżyć wielu zawodników i zawodniczek. Już teraz, zapraszamy na nasze mecze, liczne turnieje oraz imprezy dla dzieci i młodzieży. To może być również Wasze dzieło!

To właśnie tu i teraz, w Tychach, powstaje pokolenie przyszłych reprezentantów Polski i zawodników GKS Tychy, a razem z nimi powód do dumy dla rodziców, członków klubu, mieszkańców miasta i naszych przyjaciół. To powód do dumy również dla współpracujących z nami firm. Dołączcie Państwo do naszej społeczności już dziś.

Przedstawiona w załączeniu Oferta Partnerska ma charakter poglądowy i ma służyć do indywidualnych uzgodnień i ustaleń pomiędzy stronami. W związku w tym chętnie  spotkamy się z Państwem, aby omówić szczegóły naszej przyszłej współpracy.
Z wyrazami szacunku
Zarząd Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy