Home / Aktualności / NDI – INTERNET, TELEWIZJA, TELEFON przedłuża współpracę z Akademią!

NDI – INTERNET, TELEWIZJA, TELEFON przedłuża współpracę z Akademią!

Kolejna firma z dotychczasowych partnerów Akademii przedłuża współpracę z naszym klubem w ramach Programu Kart Partnerskich! Dziękujemy NDI – Internet, Telewizja, Telefon za wsparcie! Jednocześnie zapraszamy wszystkich posiadaczy kart klubowych Akademii do zapoznania się z ofertą przygotowaną specjalnie dla Was!

Świadczymy usługi dostępu do INTERNETU, TELEWIZJI I TELEFONII. Od ponad 16 lat świadczymy nasze usługi mieszkańcom Tychów. Dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Zaufało nam wiele instytucji Państwowych, dużych, średnich i małych firm. Z naszej sieci światłowodowej korzystają również szkoły i przedszkola. Nasza firma jest firmą tyską. Podatki płacimy w Tychach, dzięki czemu wpływamy na rozwój naszego miasta. Wspieramy również tyskich przedsiębiorców kupując od nich towary.

Lokalnie wspieramy tyską społeczność.

Uczestniczymy w projekcie Firma 3+, która pomaga rodzinom wielodzietnym. Wspieramy lokalny sport sponsorując sekcję hokeja i piłki nożnej GKS Tychy. Wspomagamy również dzieci i młodzież, uczestniczymy w programie partnerskim Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy. Realizując program unijny podłączyliśmy ponad 200 klientów w projekcie Miasta Tychy, który udostępnił bezpłatnie komputery oraz szerokopasmowy dostęp do Internetu osobom wykluczonym cyfrowo.

Klienci nas cenią za serwis i obsługę.

Obsługa klienta to bardzo ważny element naszej działalności, Klienci cenią nas za szybką obsługę, otwartość i indywidualne traktowanie. Na Państwa kontakt czeka centrum przyjmowania zgłoszeń działające całą dobę, we wszystkie dni tygodnia. Dzięki ciężkiej pracy staliśmy się liderem we wprowadzaniu nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych w Tychach.

Do naszej sieci światłowodowej podłączone są:

  • duże korporacyjne firmy, które cenią niezawodność i jakość,
  • inni operatorzy telekomunikacyjni i dostawcy internetu,
  • średnie i małe firmy, które cenią elastyczność i stały kontakt,
  • instytucje państwowe, dla których cena i prędkość jest najważniejsza,
  • klienci indywidualni, którzy pilnują aby prędkość była jak największa oraz aby mieć szybką pomoc,

Jeżeli masz jakieś pytania możesz zadzwonić lub odwiedzić nas w naszym Biurze Obsługi Klienta, na każde z nich chętnie odpowiemy.

Nasze biuro mieści się w Tychach przy ul. Konecznego 18 (ryneczek os.K).

ADRES

NDI – Internet, Telewizja, Telefon
ul. Konecznego 18, 43-100 Tychy
Tel.: 32-493-03-02
e-mail: sekretariat@ndi.net.pl
www.ndi.net.pl

oferta specjalna dla posiadaczy kart klubowych apn gks tychy

Karta Klubowa upoważnia do stałego rabatu w wysokości 10% na usługi internetowe 

Sprawdź, gdzie jeszcze honorowane są klubowe karty Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy

Kliknij tutaj >> PROGRAM PARTNERSKI <<

Zachęcamy również rodziców naszych zawodników, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i chcieliby dołączyć do naszego programu. W tym celu prosimy o kontakt z Dyrektorem Zarządzającym Marcinem Kuśmierzem: m.kusmierz@akademiagkstychy.pl