Home / Nasze projekty / Festyn Mistrzów

Festyn Mistrzów

FESTYN MISTRZÓW

Festyn Mistrzów to cykliczna impreza organizowana przez Klub, skierowana do najmłodszych piłkarzy w naszej Akademii oraz Przedszkoli Partnerskich, w których prowadzony jest projekt „Akademii Przedszkolaka”.

Oprócz gry na boiskach, imprezie towarzyszy wiele dodatkowych atrakcji i zajęć rekreacyjnych, konkursów i wyścigów! Przy sprzyjającej aurze dzieci korzystają z klubowego dmuchańca!

Festyn Mistrzów odbywa się w okresie wiosennym (kwiecień-czerwiec) na obiekcie im. Alfreda Potrawy. W poprzednich trzech edycjach udział w imprezie wzięło łącznie blisko 600 zawodników!

W tym roku IV edycja Festynu Mistrzów jest skierowana jest zarówno do dzieci z roczników 2012, 2013, 2014 i 2015, jak i rodziców naszych małych piłkarzy! Do udziału zapraszamy również wszystkie dzieci biorące udział w projekcie „Akademia Przedszkolaka”, który jest prowadzony w przedszkolach partnerskich Akademii.

PROSIMY O REJESTRACJĘ ZAWODNIKÓW PRZEZ FORMULARZ ZNAJDUJĄCY SIĘ U DOŁU STRONY

* UWAGA – rejestrując dziecko na Festyn Mistrzów otrzymasz na podanego przez siebie maila, wiadomość potwierdzającą dokonanie zgłoszenia oraz unikalny numer konta, na który należy dokonać wpłaty za udział w evencie.

CO W RAMACH WPISOWEGO?

W ramach wpisowego zawodnicy otrzymają jeden, unikatowy, wybrany przez siebie komplet treningowy, zaś towarzyszący rodzic/opiekun pamiątkową koszulkę!

Bardzo prosimy rodziców o zapoznanie się z obowiązującą rozmiarówką i wybranie odpowiedniego kompletu treningowego w formularzu zgłoszeniowym

Rodzinny komplet treningowy

TERMINARZ 2019

Wszystkie festyny będą odbywać się w soboty według poniższego terminarza: 

22 kwietnia 2019 / 11 maja 2019 / 18 maja 2019 / 25 maja 2019 / 01 czerwca 2019 / 08 czerwca 2019

FORMULARZ REJESTRACYJNY - FESTYN MISTRZÓW 2019

W tym miejscu dostępny będzie formularz rejestracyjny

TAK BYŁO W 2015 ROKU