Home / Nasze projekty / Festyn Mistrzów

Festyn Mistrzów

FESTYN MISTRZÓW

Festyn Mistrzów to cykliczna impreza organizowana przez Klub, skierowana do najmłodszych piłkarzy w naszej Akademii oraz Przedszkoli Partnerskich, w których prowadzony jest projekt „Akademii Przedszkolaka”.

Oprócz gry na boiskach, imprezie towarzyszy wiele dodatkowych atrakcji i zajęć rekreacyjnych, konkursów i wyścigów! Przy sprzyjającej aurze dzieci korzystają z klubowego dmuchańca!

Festyn Mistrzów odbywa się w okresie wiosennym (kwiecień-czerwiec) na obiekcie im. Alfreda Potrawy. W poprzednich trzech edycjach udział w imprezie wzięło łącznie blisko 600 zawodników!

W tym roku IV edycja Festynu Mistrzów jest skierowana jest zarówno do dzieci z roczników 2011, 2012, 2013 i 2014, jak i rodziców naszych małych piłkarzy! Do udziału zapraszamy również wszystkie dzieci biorące udział w projekcie „Akademia Przedszkolaka”, który jest prowadzony w przedszkolach partnerskich Akademii.

Wpisowe za udział w Festynie Mistrzów wynosi 130 zł. W ramach opłaty uczestnik otrzymuje jeden wybrany przez siebie komplet treningowy, natomiast towarzyszący mu rodzic/opiekun pamiątkową koszulkę!

PROSIMY O REJESTRACJĘ ZAWODNIKÓW PRZEZ FORMULARZ ZNAJDUJĄCY SIĘ U DOŁU STRONY

* UWAGA – rejestrując dziecko na Festyn Mistrzów otrzymasz na podanego przez siebie maila, wiadomość potwierdzającą dokonanie zgłoszenia oraz unikalny numer konta, na który należy dokonać wpłaty za udział w evencie.

CO W RAMACH WPISOWEGO?

W ramach wpisowego zawodnicy otrzymają jeden, unikatowy, wybrany przez siebie komplet treningowy, zaś towarzyszący rodzic/opiekun pamiątkową koszulkę!

Bardzo prosimy rodziców o zapoznanie się z obowiązującą rozmiarówką i wybranie odpowiedniego kompletu treningowego w formularzu zgłoszeniowym

Rodzinny komplet treningowy

TERMINY ROZGRYWEK 2018

Wszystkie festyny będą odbywać się w wyznaczone soboty w godzinach 14:00-15:30. Terminarz Festynu Mistrzów:

28 kwietnia 2018 / 12 maja 2018 / 19 maja 2018 / 26 maja 2018 / 9 czerwca 2018 / 16 czerwca 2018 – Wielki Finał

FORMULARZ REJESTRACYJNY - FESTYN MISTRZÓW 2018

Festyn Mistrzów 2018

Dane uczestnika

Dane kontaktowe

Wybór sprzętu

TAK BYŁO W 2015 ROKU