Home / 2005 czarna / Lecimy do Anglii na Festiwal Piłkarski

Lecimy do Anglii na Festiwal Piłkarski

Dzięki ciągle rozwijającej się współpracy z klubami z całej Europy już za niespełna miesiąc nasi zawodnicy oraz uczniowie SMS Tychy będą mogli zrealizować część swych piłkarskich marzeń. Zawodnicy U-9 dostaną szansę gry z takimi drużynami jak Manchesteru United, czy Sheffield United. Oprócz wrażeń czysto sportowych zawodnicy zbiorą ogromne doświadczenie edukacyjne, a także wrażenia kulturowe.

Co czeka na naszych piłkarzy ?

ATRAKCJA TURYSTYCZNE
Manchester do niedawna było zadymionym, zatłoczonym i głośnym molochem. Na szczęście od pewnego czasu miasto w niczym już nie przypomina tamtego miejsca. Teraz kojarzy się bardziej z tętniącą życiem, kosmopolityczną metropolią, choć liczy sobie zaledwie około 470 tysięcy mieszkańców. Manchester zawsze zresztą szedł z duchem czasu. W XVIII wieku był prawdopodobnie najnowocześniejszym przemysłowym ośrodkiem świata i stolicą przemysłu włókienniczego. Dokonał się tu przełom epoki industrialnej.

SESJA EDUKACYJNA I ZWIEDZANIE OLD TRAFFORD
Poznanie „Teatru Marzeń” od środka. Zwiedzanie jednego z największych i najbardziej legendarnych stadionów świata połączone z sesją edukacyjną z pracownikami Manchesteru United. Uczestnicy będą mieli okazję poznać jak funkcjonuje jeden z najbardziej utytułowanych klubów świata i poczuć smak wielkiej piłki w Manchesterze. Każdy chciałby tu być!

ZWIEDZANIE AKADEMII W SHEFFIELD

FESTIVAL Pilkarski 17/02/2018-19/02/2018
Drużyny: Manchester United, Sheffield United, APN GKS TYCHY
Miejsce: Firshill Cres, South Yorkshire, Sheffield S4 7DR, UK

Broszura informacyjna dla rodziców –>> Tutaj