Home / Aktualności / Księgarnia Św. Jacka w Programie Kart Partnerskich Akademii!

Księgarnia Św. Jacka w Programie Kart Partnerskich Akademii!

Miło nam poinformować, że Program Kart Partnerskich Akademii po roku działalności cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Księgarnia Św. Jacka to kolejna firma, która przedłuża współpracę z Akademią, cieszymy się bardzo i jednocześnie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Natomiast wszystkich posiadaczy kart klubowych zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą naszego partnera!

Księgarnia internetowa Święty Jacek została utworzona po to, by ułatwiać dostęp do literatury chrześcijańskiej, oferując starannie wyselekcjonowane pozycje zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży. Proponujemy szeroki wybór brewiarzy, modlitewników, biblii dla dzieci, a także książek ukazujących sylwetki, życie i drogę do świętości uczniów Chrystusa. Dobierając ofertę staramy się kierować przede wszystkim biblijnymi wartościami oraz zasadami wiary osadzonymi na fundamentach Słowa Bożego.

W ofercie sklepu swietyjacek.pl posiadamy bogaty wybór biblii oraz brewiarzy w przystępnych cenach, zawierających wszystkie niezbędne teksty liturgiczne, które stanowią codzienną modlitwę katolików. Można w nich znaleźć między innymi omówienie poszczególnych godzin liturgicznych, psałterz w układzie czterotygodniowym, antyfony oraz hymny na cały okres roku liturgicznego. Każdy brewiarz oferowany przez nasz sklep jest dostępny w niezwykle poręcznym formacie oraz starannie przygotowanym wydaniu.

ADRES

ŚW. JACEK – KSIĘGARNIA
43-100 Tychy, ul. Żwakowska 20a
(os. H pawilon MERINO)
tel.: 32-22-66-013
e-mail: sklep@swietyjacek.pl
www.swietyjacek.pl

Oferta specjalna dla posiadaczy kart klubowych APN GKS Tychy

Karty Klubowe Akademii uprawniają do:
– stałego rabatu -8% na całe zamówienie

Sprawdź, gdzie jeszcze honorowane są klubowe karty Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy

Kliknij tutaj >> PROGRAM PARTNERSKI <<

Zachęcamy również rodziców naszych zawodników, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i chcieliby dołączyć do naszego programu. W tym celu prosimy o kontakt z Dyrektorem Zarządzającym Marcinem Kuśmierzem: m.kusmierz@akademiagkstychy.pl