Home / 2012 - Bielska / Harmonogram treningów Etapu 0 od września

Harmonogram treningów Etapu 0 od września

Szanowni Rodzice i Zawodnicy roczników 2012-2015,

Rozpoczynamy kolejny sezon treningowy przedszkolaków w naszej Akademii. Podajemy Wam zatem garść ważnych informacji:

  1. Dzieci z dotychczasowej grupy Borowej 2014 ze względów organizacyjnych zostają przeniesione na ośrodek Harcerska, gdzie będą trenować w dwóch grupach.
  2. Duże zainteresowanie zajęciami przez dzieci z rocznika 2014 sprawiło, że otworzyliśmy również kolejną grupę tego rocznika w ośrodku przy ul. Harcerskiej oraz przy ul. Norwida.
  3. Ze względów organizacyjnych i infrastrukturalnych, dzieci z dotychczasowego ośrodka Sikorskiego zostają przeniesione w pełni do ośrodka Tołstoja.

Poniżej przekazujemy aktualny grafik zajęć treningowych dla etapu 0, który obowiązuje do 20 października 2018. Po tym terminie wszystkie treningi przedszkolaków zostają przeniesione na sale gimnastyczne w mieście Tychy i grafik ten może ulec zmianie ze względu na dostępność sal gimnastycznych, która jest mocno ograniczona, jednak będziemy robić wszystko, aby zachować aktualną formę grafiku.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań prosimy o kontakt z biurem Akademii w godzinach urzędowania (również rodziców, którzy nie widzą swoich dzieci na listach zgłoszeniowych).

 

Ośrodek Borowa

Trener prowadzący: Adam Tomasik

Treningi: wtorek i czwartek – 18:30-19:30
Boisko wielofunkcyjne – ul. Borowa 123

1. Beleć Paweł
2. Bzdyra Lena
3. Chodziakiewicz Alan
4. Duda Franciszek
5. Dziewięcki Karol
6. Grabiński Jan
7. Kłakus Szymon
8. Krawieczek Kajetan
9. Leśniewski Filip
10. Majstrak Karol
11. Osiński Tomasz
12. Pietras Cyryl
13. Puzio Patryk
14. Sitek Przemysław
15. Słanek Maksymilian
16. Szwed Paweł
17. Wojtyka Igor
18. Zapadka Borys

Trener prowadzący: Adam Tomasik

Treningi: wtorek i czwartek – 17:30-18:30
Boisko wielofunkcyjne – ul. Borowa 123

1. Birecki Jan
2. Bugno Oliwia
3. Chorąży Wiktor
4. Dobrowolska Hanna
5. Gadawa Grzegorz
6. Gardocki Maciej
7. Gryglewski Jakub
8. Jonczyk Dominik
9. Majewski Mateusz
10. Mleczek Jakub
11. Pietras Tymon
12. Porembski Przemysław
13. Sklarek Michał
14. Szymański Filip
15. Warzecha Wojciech
16. Widz Sebastian
17. Zarzycki Kacper

Trener prowadzący: Adam Tomasik

Treningi: wtorek i czwartek – 16:45-17:30
Sala gimnastyczna SP 10, ul Borowa 123

1. Balcerek Tymoteusz
2. Dąbrowski Franciszek
3. Hołojda Jakub
4. Kasiak Filip5. Kasprzak Nikodem
6. Kornas Pola
7. Kryczek Filip
8. Maciążek Patryk
9. Mendyka Krzysztof
10. Opitek Jakub
11. Skwara Adam
12. Stanoszek Leon
13. Starczewski Patryk
14. Trojanowicz Tymon
15. Urbanowicz Kacper
16. Winiarz Wiktor
17. Witkowski Fryderyk

Ośrodek Bielska

Trener prowadzący: Monika Witczak

Treningi: poniedziałek i środa – 17:30-18:30
Boisko wielofunkcyjne – ul. Bielska 100

1. Czyszczoń Olaf
2. Karwat Bartosz
3. Klaja Kajetan
4. Latusek Nikodem
5. Olesiński Kacper
6. Panek Oliwier
7. Plackowski Tomasz
8. Różewicz Krzysztof
9. Rumiński Bartosz
10. Sowa Franciszek
11. Stempak Oskar
12. Surówka Kacper
13. Świętek Tymoteusz
14. Tomczyk Daren
15. Wendreński Leon

16. Wiśniewski Borys
17. Włodarczyk Tymoteusz
18. Włodarczyk Wojciech
19. Wrzesień Oliwia
20. Załęski Ignacy

Trener prowadzący: Monika Witczak

Treningi: poniedziałek i środa – 16:30-17:30
Boisko wielofunkcyjne – ul. Bielska 100

1. Bania Jan
2. Duda Wiktor
3. Fedorski Kamil
4. Fortuna Nataniel
5. Gurdziel Dawid
6. Kornak Sebastian
7. Krasodomski Antoni
8. Krosny Maksymilian
9. Kryszewski Kacper
10. Paleczny Sebastian
11. Pyciarz Kania Dominik
12. Słaboń Wojciech
13. Stelmach Bartosz
14. Stopka Wojciech
15. Szczurek Nikodem
16. Szymaszek Leon
17. Toja Michał
18. Wilk Igor

Ośrodek Edukacji

Trener prowadzący: Robert Warzecha

Treningi: wtorek i czwartek – 17:30-18:30
Boisko wielofunkcyjne – ul. Edukacji 11

1. Biełka Max
2. Dylewski Igor
3. Gajownik Jakub
4. Gołąb Bartosz
5. Jasikowski Iwo
6. Kosowski Julian
7. Kumka Mateusz
8. Pantak Paweł
9. Pytel Julian
10. Ratuśniak Kamil
11. Razmus Mateusz
12. Rotko Martin
13. Telega Karol
14. Wagstyl Jakub
15. Zaręba Jakub

Trener prowadzący: Robert Warzecha

Treningi: wtorek i czwartek – 16:30-17:30
Boisko wielofunkcyjne – ul. Edukacji 11

1. Andrzejewski Jakub
2. Bogacz Kuba
3. Dyrda Tymoteusz
4. Fochtman Kamil
5. Kępa Jan
6. Kosmala Adam
7. Kowalczewski Ignacy
8. Michalak Michał
9. Moessi Alberto
10. Nawrocki Nikodem
11. Rak Franciszek
12. Rak Wiktor
13. Rubka Mariusz
14. Sokół Oskar
15. Sopicki Paweł
16. Szczepańczyk Piotr
17. Śmietański Filip
18. Tomala Kajetan
19. Waszek Dominik

Ośrodek Harcerska

Trener prowadzący: Monika Witczak

Treningi: wtorek i czwartek – 16:30-17:30
Boisko wielofunkcyjne, ul Harcerska 25

1. Banaś Bartłomiej
2. Bonczyk Oliwier
3. Brewka Oliwier
4. Chmiel Antoni
5. Chodziakiewicz Kacper
6. Dutka Dominik
7. Gałyga Barosz
8. Goliński Michał
9. Gorczowski Kacper
10. Kałwa Karol
11. Kowalczyk Mikołaj
12. Łukiewski Eryk
13. Morszczyzna Michał
14. Nowak Sajmon
15. Nowak Maksymilian
16. Rodak Ksawery
17. Sobczak Szymon
18. Śliwa Bartosz

Trener prowadzący: Monika Witczak

Treningi: wtorek i czwartek – 17:30-18:30
Boisko wielofunkcyjne – ul. Harcerska 25

1. Bąk Franciszek
2. Burkat Michał
3. Ferduś Julian
4. Grabowski Tomasz
5. Jagiełka Piotr
6. Karmański Antoni
7. Kasprzyk Jakub
8. Konarzewski Borys
9. Krośnicki Stanisław
10. Narloch Nikodem
11. Pałasz Jakub
12. Pasternak Aleksadner
13. Piech Wojciech
14. Pucher Franciszek
15. Raj Bartosz
16. Raj Maciej
17. Stadnicki Szymon
18. Taradaj Aleksy
19. Węgrzynek Piotr
20. Wieloch Daniel

Trener prowadzący: Monika Witczak

Treningi: wtorek i czwartek – 18:30-19:30
Boisko wielofunkcyjne – ul. Harcerska 25

1. Berk Maksymilian
2. Gęgotek Eryk
3. Gubała Jakub
4. Kocur Daniel
5. Kołchyński Bogusław
6. Mocarski Karol
7. Ostapchuk Rostislav
8. Osuch Oskar
9. Pilarz Marcel
10. Rostkowski Gabriel
11. Sinka Julian
12. Słomka Antoni
13. Wilk Igor
14. Urban Piotr
15. Urban Tomasz

Ośrodek Norwida

Trener prowadzący: Robert Warzecha

Treningi: poniedziałek 16:30-17:30 i środa – 17:30-18:30
Boisko wielofunkcyjne – ul. Norwida 40

1. Adamus Antoni
2. Bryk Mateusz
3. Czeremcha Piotr
4. Forma Wojciech
5. Jany Kacper
6. Kołodziej Aleksander
7. Koniewicz Marcel
8. Kowalski Mateusz
9. Lebiedź Tomasz
10. Neska Jacek
11. Piątkowski Mikołaj
12. Popławski Rafał
13. Rachwol Filip
14. Rolka Julian
15. Suter Leon
16. Wacław Marcin

Trener prowadzący: Robert Warzecha

Treningi: poniedziałek 17:30-18:30 i środa – 16:30-17:30
Boisko wielofunkcyjne – ul. Norwida 40

1. Adamczyk Antoni
2. Firlej Nikodem
3. Hadasz Nataniel
4. Huczek Wojciech
5. Knapik Jakub
6. Kudelko Karol
7. Łukasik Oskar
8. Majksner Krzysztof
9. McQueen Alexander
10. Pełczyński Luca
11. Płatek Paweł
12. Połączak Franciszek
13. Proszczek Stanisław
14. Sobera Kajetan
15. Sojka Antoni
16. Szewczyk Kacper
17. Wodarz Karol

Ośrodek Tołstoja

Trener prowadzący: Dariusz Chroń

Treningi: wtorek i czwartek- 18:00-19:00
Boisko wielofunkcyjne – ul. Tołstoja 1

1. Biss Miłosz
2. Cegliński Leo
3. Cogiel Szymon
4. Grzywacz Michał
5. Hanslik Michał
6. Jędrysik Wojciech
7. Jędrysik Jakub
8. Misiak Remigiusz
9. Opitek Mateusz
10. Stachura Bartosz
11. Stasiak Miłosz
12. Strząbała Dawid
13. Walter Michał
14. Wolski Dawid
15. Znamierowski Borys

Trener prowadzący: Dariusz Chroń

Treningi: wtorek i czwartek- 17:00-18:00
Boisko wielofunkcyjne – ul. Tołstoja 1

1. Bienek Tymon
2. Biniecki Kacper
3. Chronowski Patryk
4. Grządzielewski Jakub
5. Kacza Nataniel
6. Kotarski Igor
7. Matuszny Kamil
8. Moric Wiktor
9. Syjut Karol
10. Szymańska Milena
11. Trojanowski Jan
12. Trojanowski Wojciech
13. Wieroński Michał
14. Zajchowski Bartłomiej

Trener prowadzący – Dariusz Chroń

Treningi: wtorek i czwartek – 16:00-17:00
Boisko wielofunkcyjne – ul. Tołstoja 1

1. Bucki Antoni
2. Cieślik Franciszek
3. Gawlik Gabriel
4. Góra Ryszard
5. Guja Kajetan
6. Janik Michał
7. Kondziołka Mateusz
8. Kwiatkowski Andrzej
9. Leściorz Wojciech
10. Matla Wojciech
11. Nyga Patryk
12. Pawera Zofia
13. Piotrowski Fabian
14. Pomietło Wojciech
15. Wronowski Jędrzej
16. Zaworski Mateusz
17. Żołna Stanisław

Ze sportowym pozdrowieniem,

Biuro Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy