Home / Aktualności / Festyn Mistrzów 2019

Festyn Mistrzów 2019

Na wiosnę rozpoczęła się już szósta edycja Festnynu Mistrzów, flagowej imprezy Akademii skierowanej do najmłodszych zawodników naszego klubu! Oprócz gry na boiskach, imprezie towarzyszy wiele dodatkowych atrakcji i zajęć rekreacyjnych, konkursów i wyścigów! Przy sprzyjającej aurze dzieci korzystają z klubowego dmuchańca! 

Tradycyjnie Festyn Mistrzów odbywa się w okresie wiosennym (kwiecień-czerwiec) na obiekcie im. Alfreda Potrawy. W poprzednich pięciu edycjach udział w imprezie wzięło łącznie blisko 1000 osób!

Dla wszystkich tegorocznych uczestników co tygodniowych festynów przewidziano wyjątkowe, pamiątkowe koszulki, zachęcające do codziennego wspierania przez tyskich kibiców na rzecz GKS Tychy. Dodatkową atrakcją jest wręczany album, w którym dzieci zbierają naklejki oraz karty z wizerunkami piłkarzy z reprezentacji Polski!

Do dyspozycji uczestników zawsze pozostaje klubowy dmuchaniec. Zabawa na dmuchanej bramce jest iście wyskakana 🙂

Proponujemy zabawy z mydlanymi bańkami

Każdy festyn tradycyjnie rozpoczynamy wspólna rozgrzewką, która jest regularnie ubarwiania występami tanecznymi lub innymi zabawami wprowadzającymi wszystkich w festynowy nastrój

Zadaniem Festynu Mistrzów jest jednoczenie lokalnej społeczności Akademii, propagowanie aktywności fizycznej nie tylko wśród najmłodszych. To właśnie w tym miejscu zbierają się grupy rodziców z dziećmi i wspólnie przeżywają sportowe emocje i co najważniejsze, wspólnie się nimi dzielą! Festyn Mistrzów najlepiej zbliża do siebie i zacieśnia rodzinne więzi. Nie ma niczego lepszego dla rodzica, jak dzielenie wspólnej pasji i zamiłowania do sportu z dzieckiem.

Festyn Mistrzów nie istniałby, gdyby nie inicjatywa naszej fantastycznej, zwariowanej i kreatywnej kadry trenerskiej, która całym swoim sercem i doświadczeniem wspiera zarówno dzieci jak i rodziców 🙂 w proponowanych wyścigach, torach przeszkód i innych atrakcjach festynu. Jednocześnie zapraszamy Was wszystkich do obejrzenia galerii zdjęciowych na naszym profilu facebookowym, gdzie znajdują się fotografie z każdego Festynu Mistrzów, zrobione przez naszego niezawodnego fotografa – Hanie Potrawę!

Zabawa na tegorocznym festynie mistrzów jest wyjątkowa, tak samo jak wyjątkowi są ludzie i konkurencje, na których rodzice spędzają wspólnie czas ze swoimi dziećmi. Grunt to dobra zabawa, której u nas nie brakuje. W końcu w myśl wydłużonego hasła klubowego: „Bo podstawa to zabawa!” wszyscy uczestnicy podchodzą do rywalizacji z humorem i odpowiednim dystansem. W przyszłym roku czekają nas duże zmiany związane z Festynem Mistrzów, a to wszystko po to, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić czas spędzony na grach i zabawach oraz zaktywizować jeszcze więcej akademickiej społeczności!