Home / Aktualności / Etap I i II – harmonogram treningowy

Etap I i II – harmonogram treningowy

Grafik obowiązujący od 01.01.2019 do 31.03.2019

WAŻNA INFORMACJA!
Dni treningowe i godziny mogą ulec zmianie ze względu na rozgrywane mecze sparingowe i mistrzowskie. Może ulec zmianie również skład osoby poszczególnych grup ze względu na panującą frekwencję w grupach.

  1. Ze względu na niską frekwencję połączono grupę 2011 Czerwoną A, z grupami 2011 Czerwona C i D. Przez co od dnia dzisiejszego następuje zmiana nazewnictwa, lista zawodników w grupach dostępna poniżej.
  2. Ze względu na niską frekwencję do grupy 2006 Czerwonej zostało przesuniętych kilkoro zawodników z rocznika 2007, tym samym dochodzi do połączenia obu grup czerwonych rocznika 2007 w jedną. Grafik treningowy oraz skład osobowy grupy 2006 Czerwonej i 2007 Czerwonej znajduje się poniżej. Trenerem grupy 2006 Czerwonej zostaje Pan Krzysztof Skiba, z kolei grupę 2007 Czerwoną nadal prowadzi Pan Andrzej Wojtkun.

ETAP I

Rocznik 2011

Treningi:

Poniedziałek – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123
Środa – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123
Czwartek – 16:00-17:30, boisko – ul. Borowa 123

Treningi:

Poniedziałek – 16:00-17:30, orlik – ul. Borowa 123
Wtorek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22

Lista zawodników:

1. Biały Jeremi
2. Budziński Jakub
3. Chmielewski Patryk
4. Drozdowski Jakub
5. Matlak Jakub
6. Mierny Jakub
7. Nawrocki Kajetan
8. Rogowiec Filip
9. Szczecina Adam
10. Talar Dawid
11. Toporek Jan

Treningi:

Środa – 19:30-20:30, sala gimnastyczna SP 17 – ul. Begonii 5
Piątek – 18:30-20:00, sala gimnastyczna II LO – ul. Norwida 40

Lista zawodników:

1. Derewońko Jakub
2. Kowalczyk Krzysztof
3. Litwiński Mateusz
4. Łuka Wojciech
5. Osiadły Jacek
6. Pałka Wojciech
7. Parzuchowski Bartosz
8. Piątkowski Łukasz
9. Rosół Kacper
10. Sorek Tymon
11. Susik Maksymilian
12. Wolek Jan
13. Wołowski Jakub
14. Wtorek Szymon

Treningi:

Środa – 18:30-20:00, sala gimnastyczna II LO – ul. Norwida 40
Piątek- 16:30-17:30, sala gimnastyczna SP 13 – al. Niepodległości 108

Lista zawodników:

1. Bojdoł Adam
2. Czubak Nicolas
3. Hoffmann Laura
4. Kściuczyk Wojciech
5. Matura Szymon
6. Meroń Kacper
7. Niczpan Przemysław
8. Nowak Igor
9. Palenta Piotr
10. Pasierbski Patryk
11. Snela Antoni
12. Szymiec Marcel
13. Wojtak Mikołaj
14. Zając Dawid

Treningi:

Poniedziałek – 19:10-20:10, sala gimnastyczna SP 17 – ul. Begonii 5
Piątek – 17:30-18:30, sala gimnastyczna SP 13 – al. Niepodległości 108

Rocznik 2010

Treningi:

Poniedziałek – 19:00-20:30, orlik – ul. Borowa 123
Środa – 19:00-20:30, orlik – ul. Borowa 123
Czwartek – 19:00-20:30, orlik – ul. Borowa 123

Treningi:

Wtorek – 19:00-20:30, orlik – ul. Borowa 123
Środa – 19:00-20:30, orlik – ul. Borowa 123
Piątek – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123

Treningi:

Wtorek – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123
Czwartek – 16:00-17:30, orlik – ul. Borowa 123

Treningi:

Wtorek – 16:00-17:30, orlik- ul. Borowa 123
Piątek – 16:00-17:30, orlik- ul. Borowa 123

Treningi:

Poniedziałek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Piątek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22

Rocznik 2009

Treningi:

Poniedziałek – 16:30-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Wtorek – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123
Czwartek – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123

Treningi:

Poniedziałek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Środa – 16:00-17:30, orlik – ul. Borowa 123
Czwartek – 19:00-20:30, orlik – ul. Borowa 123

Treningi:

Środa – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Piątek – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123

Treningi:

Środa – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22
Piątek – 16:00-17:30, orlik – ul. Borowa 123

ETAP II

Rocznik 2008

Treningi:

Wtorek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Środa – 18:00-20:00, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 16:15-18:30, boisko – ul. Andersa 22

Piątek – 18:00-20:00, boisko – ul. Andersa 22

Treningi:

Poniedziałek – 16:00-18:00, boisko – ul. Andersa 22
Wtorek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22

Środa – 16:30-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Piątek – 16:30-18:30, boisko – ul. Andersa 22

Treningi:

Wtorek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
Środa – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123

Czwartek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22

Treningi:

Poniedziałek – 16:00-17:30, orlik – ul. Borowa 123
Środa – 16:00-17:30, orlik – ul. Borowa 123

Piątek – 18:30-20:00 – ul. Andersa 22

Rocznik 2007

Treningi:

Poniedziałek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
Wtorek – 16:30-18:30, boisko – ul. Andersa 22

Środa – 17:00-19:00, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 17:45-20:00, boisko – ul. Andersa 22

Treningi:

Poniedziałek – 17:00-19:00, boisko – ul. Andersa 22
Wtorek – 18:00-19:30, boisko – ul. Andersa 22
Środa – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22

Piątek – 18:00-20:00, boisko – ul. Andersa 22

Skład osobowy grupy:

1. Bielecki Nikodem
2. Browski Maciej
3. Cybok Franciszek
4. Cywka Patryk
5. Hawlicki Maksymilian
6. Koziołek Olivier
7. Kubisz Kacper
8. Liber Oliwier
9. Mrowiec Patryk
10. Osiadły Jakub
11. Rok Oliwier
12. Sukacz Kacper
13. Szwedka Wojciech
14. Tomczyk Olivier
15. Wilk Igor
16. Zarzeczny Igor
17. Zybowski Karol

Treningi:

Poniedziałek – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22
Wtorek- 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
Piątek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22

Rocznik 2006

Treningi:

Poniedziałek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
Wtorek – 16:30-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Środa- 17:00-19:00, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 17:45-20:00, boisko – ul. Andersa 22

Treningi:

Poniedziałek – 18:00-20:00, boisko – ul. Andersa 22
Wtorek – 18:00-20:00, boisko – ul. Andersa 22
Środa – 18:00-20:00 – boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 18:30-20:00 – boisko – ul. Andersa 22

Skład osobowy grupy:

1. Bablok Dawid
2. Bania Kacper
3. Bąk Michał
4. Droździel Jan
5. Dziubany Dorian
6. Gawęda Bartosz
7. Głąb Bartłomiej
8. Jasikowski Dawid
9. Kierat Bartosz
10. Klaja Antoni
11. Kobel Jakub
12. Kolarczyk Jakub
13. Kucia Mateusz
14. Pawełczyk Bartosz
15. Ratuszny Daniel
16. Reder Kacper
17. Szewczyk Krzysztof
18. Szmigiel Adam
19. Zasada Jędrzej
20. Zielosko Damian

Treningi:

Poniedziałek – 18:30-20:00 – boisko – ul. Andersa 22
Wtorek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22

Rocznik 2005

Treningi:

Poniedziałek – 7:45-9:45, boisko – ul. Andersa 22
Środa – 7:45-9:45, boisko – ul. Edukacji 7
Czwartek – 7:45-9:45, boisko – ul. Edukacji 7
Piątek – 7:45-9:45, boisko – ul. Edukacji 7

Treningi:

Wtorek – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22
Środa- 16:00-18:00, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 18:00-20:00, boisko – ul. Andersa 22

Piątek – 15:30-17:30, boisko – ul. Andersa 22