Etap I i II – harmonogram sierpniowych treningów – AKTUALIZACJA | Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy
Home / 2005 czarna / Etap I i II – harmonogram sierpniowych treningów – AKTUALIZACJA

Etap I i II – harmonogram sierpniowych treningów – AKTUALIZACJA

WAŻNA INFORMACJA!
W dniach, w których dla danej grupy treningowej organizowany jest letni obóz sportowy, zajęcia popołudniowe nie odbywają się!
Trenujemy całą grupą po zakończeniu obozu!

Rozpoczynamy sezon 2018/2019. Następuje reorganizacja w drużynach naszego Klubu. Od 1 sierpnia 2018 następuje zmiana nomenklatury dotyczącej nazw poszczególnych grup. W zależności od stopnia zaawansowania piłkarskiego grupy zostały podzielone następująco:

Grupa Zielona

Grupa Czarna

Grupa Czerwona A, B, C lub D (w zależności od liczebności dzieci w danym roczniku)

Również po przeanalizowaniu statystyk związanych z frekwencją na poszczególnych treningach, kilka grup zostało połączonych, a ich zawodnicy naturalnie przesunięci do grup czerwonych. Nowi zawodnicy naszej Akademii w poszczególnych grupach zostali zaznaczeni kolorem zielonym. Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć przewidziany na miesiąc sierpień 2018.

ETAP I

Rocznik 2011

1. Biliński Szymon
2. Boba Tomasz
3. Daroń Szymon
4. Florkiewicz Wojciech
5. Mazurek Kajetan
6. Mleczek Szymon
7. Nadstawek Patryk
8. Rok Ksawery
9. Sarzyński Samuel
10. Stasiak Iwo
11. Tarasiewicz Mateusz
12. Wyżkiewicz Adrian
13. Zięty Tomasz

Treningi:

Poniedziałek – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123
Środa – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123
Piątek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22

1. Bartnik Bartosz
2. Benisz Filip
3. Buzalski Jakub
4. Chmielarski Oliwier
5. Dobrzyński Tomasz
6. Jaroszek Dawid
7. Kilian Julian
8. Kurek Mateusz
9. Ulman Bartosz
10. Wojtysiak Wojciech
11. Wysocki Antoni

Treningi:

Poniedziałek – 16:00-17:30, orlik – ul. Borowa 123
Wtorek – 19:00-20:30, orlik – ul. Borowa 123
Czwartek – 16:00-17:30, orlik – ul. Borowa 123

Rocznik 2010

1. Barzycki Tomasz
2. Bąk Jakub
3. Chmielak Michał
4. Dybał Bartosz
5. Gwadera Wojciech
6. Juszyński Borys
7. Karasek Mateusz
8. Kuśnierz Julian
9. Łataś Miłosz
10. Ścisłowicz Fabian
11. Wiewióra Wiktor
12. Żurek Szymon

Treningi:

Poniedziałek – 19:00-20:30,orlik – ul. Borowa 123
Środa – 19:00-20:30, orlik – ul. Borowa 123
Czwartek – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123
9-15.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Bielat Wojciech
2. Blacha Mateusz
3. Dziubany Jakub
4. Krupa Olivier
5. Kubara Karol
6. Lubecki Piotr
7. Lubecki Jan
8. Nowak Olaf
9. O’Rinn Ruben
10. Palowski Marek
11. Piórko Emil
12. Sadłowski Nikodem
13. Skiba Mateusz
14. Szuba Igor
15. Woźniak Mateusz

Treningi:

Wtorek – 16:30-18:00, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
Środa – 19:00-20:30, orlik – ul. Borowa 123
Piątek – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123
27-31.08.2018 r. – obóz stacjonarny, treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Cholewiński Oliwier
2. Kołoczek Dominik
3. Krzesłowski Maksymilian
4. Księżarczyk Bartosz
5. Kurdziel Oliwier
6. Kwapik Mateusz
7. Kwiatek Olaf
8. Nir Antoni
9. Ochojski Piotr
10. Paruch Wiktor
11. Rode-Gembala Piotr
12. Santkiewicz Filip
13. Szkuat Jan
14. Wańczura Wojciech
15. Warzecha Bartosz
16. Szczotka Wojciech
17. Wiśniowski Alan

Treningi:

Wtorek – 16:00-17:30, orlik – ul. Borowa 123
Piątek – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123
13-17.08.2018 r. obóz stacjonarny, treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Bogusław Marek
2. Bryła Kamil
3. Gołdych Paweł
4. Gurdek Jakub
5. Gurdek Leon
6. Jabłoński Wojciech
7. Jabłoński Oskar
8. Męzik Michał
9. Pasławski Krzysztof
10. Pioterczak Karol
11. Piwko Antoni
12. Pułkowski Jan
13. Stolarski Kacper
14. Trombala Bartosz
15. Wilk Ksawery
16. Szczurek Mikołaj
17. Ziernicki Oliwier

Treningi:

Wtorek – 17:30-19:00, orlik- ul. Borowa 123
Piątek – 16:00-17:30, orlik – ul. Borowa 123
13-17.08.2018 r. obóz stacjonarny, treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Ciereszko Wojciech
2. Gawor Jacek
3. Koukakis Oliwier
4. Kozioł Kacper
5. Kraś Mikołaj
6. Mikuta Stanisław
7. Potomski Mateusz
8. Sałaciński Bartosz
9. Wencepel Jan
10. Zając Bartosz
11. Zybowski Krystian
12. Bilski Jakub
13. Gałaszek Antoni
14. Jasiński Aleksander

15. Popławski Sebastian
16. Stempak Nikodem

Treningi:

Poniedziałek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 19:00-20:30, orlik – ul. Borowa 123
13-17.08.2018 r. obóz stacjonarny, treningi popołudniowe nie odbywają się

Rocznik 2009

1. Bartodziej Bartosz
2. Górniak Szymon
3. Halat Filip
4. Jabłoński Jonatan
5. Janczyk Kacper
6. Micor Igor
7. Nowak Oliwier
8. Pietras Szymon
9. Piszczek Dawid
10. Steier Kacper
11. Stroiński Antoni
12. Śmiłowski Nikodem
13. Toporek Nataniel

Treningi:

Poniedziałek – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22
Wtorek – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123
Czwartek – 19:00-20:30, orlik – ul. Borowa 123
9-15.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Cymerlik Jan
2. Górski Oskar
3. Greguła Oliwier
4. Kulesza Artur
5. Piotrowski Tomasz
6. Sekuła Bartosz
7. Sitkowski Xawier
8. Świerc Filip
9. Wrzesień Piotr
10. Wypych Natan
11. Żłobiński Dawid
12. Hajda Patryk

Treningi:

Wtorek – 16:30-18:00, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
Czwartek – 16:00-17:30, orlik – ul. Borowa 123
Piątek – 16:00-17:30, orlik – ul. Borowa 123
9-15.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Krawczyk Szymon
2. Kubisz Filip
3. Mańkowski Dorian
4. Bąk Nikodem
5. Janusz Tymoteusz
6. Kmiecik Artur
7. Kuczyński Jakub
8. Meroń Adrian
9. Rams Bartosz
10. Włodarczyk Michał
11. Musiał Kacper
12. Kula Dominik
13. Kotlarz Dawid
14. Szczurek Kacper
15. Jacyniak Ksawery

Treningi:

Wtorek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 16:30-18:00, boisko – ul. Katowicka 241
13-17.08.2018 r. obóz stacjonarny, treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Dudziński Filip
2. Dybikowski Patryk
3. Freier Szymon
4. Jasiński Wojciech
5. Jędrysik Jakub
6. Koprowicz Jan
7. Maj Kamil
8. Mikołajczyk Szymon
9. Posz Maciej
10. Radtke Michał
11. Rojek Szymon
12. Lebek Paweł
13. Kowalski Jakub
14. Lisicki Szymon
15. Lisiecki Patryk

Treningi:

Wtorek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 16:30-18:00, boisko – ul. Katowicka 241
13-17.08.2018 r. obóz stacjonarny, treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Baron Michał
2. Grzesiak Ignacy
3. Jończyk Marcin
4. Kowalski Maciej
5. Królikowski Natan
6. Kucz Jerzy
7. Rękas Krzysztof
8. Szabla Eryk
9. Wacławek Mateusz
10. Wajda Oliwier
11. Wnęczak Jakub
12. Bała Szymon
13. Danielczyk Błażej
14. Skoczek Bartosz
15. Wierzycki Filip

Treningi:

Wtorek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 16:30-18:00, boisko – ul. Katowicka 241
13-17.08.2018 r. obóz stacjonarny, treningi popołudniowe nie odbywają się

ETAP III

Rocznik 2008

1. Abram Szymon
2. Albertyński Borys
3. Brzęk Bartosz
4. Gaża Michał
5. Gęsikowski Filip
6. Kasztura Kacper
7. Krześlak Karol
8. Majos Jakub
9. Moroń Michał
10. Okoń Mateusz
11. Ryguła Tymoteusz
12. Wolski Wojciech
13. Wójcik Igor

Treningi:

Poniedziałek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Wtorek – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22
Piątek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
9-15.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Barzycki Dominik
2. Bula Jakub
3. Kowalewski Tomasz
4. Liszka Hubert
5. Mamcarczyk Igor
6. Mann Marek
7. Paździorek Ksawier
8. Rauer Filip
9. Sawicki Bartosz
10. Suchan Krzysztof
11. Szymala Dorian
12. Szal Wiktor
13. Potucha Tomasz
14. Marcinkowski Mateusz

Treningi:

Wtorek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
Środa – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Piątek – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22
20-26.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Cybulski Piotr
2. Gnot Filip
3. Jeżela Dominik
4. Kujawa Filip
5. Panusz Adam
6. Radwański Kamil
7. Rutecki Patryk
8. Szczepanek Michał
9. Wala Kacper
10. Bogacki Nikodem
11. Bulga Jakub
12. Pawlaczyk  Marcin
13. Rakowski Daniel
14. Piwowarczyk Igor

Wtorek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
Środa – 16:00-17:30, orlik – ul. Borowa 123

Czwartek – 16:30-18:00, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
20-24.08.2018 r. – obóz stacjonarny, treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Błaszczyk Bartosz
2. Buchowiecki Kacper
3. Chachoń Szymon
4. Czyżewski Patryk
5. Gawroński Mateusz
6. Lenart Pascal
7. Lenart Oscar
8. Giletiuk Wojciech
9. Stawowy Igor
10. Ryś Kajetan
11. Strzępek Artur
12. Stuglik Oskar
13. Szymańczyk Mikołaj
14. Kazimierski Wojciech
15. Nowakowski Piotr
16. Gatzki Teodor
17. Sucholas Michał
18. Szczyrba Adrian

Wtorek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
Środa – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123

Czwartek – 16:30-18:00, boisko – ul. Katowicka 241
20-24.08.2018 r. – obóz stacjonarny, treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Bajorski Oliwier
2. Cituk Aleksander
3. Damilak Cyprian
4. Dłubisz Krystian
5. Furgalski Adrian
6. Owsiany Patryk
7. Jaszke Tymon
8. Kania Brajan
9. Klimczyk Szymon
10. Klimczyk Kacper
11. Kos Filip
12. Krasuski Adrian
13. Łozińśki Szymon
14. Nowicki Michał
15. Stachoń Paweł
16. Suberlak Daniel
17. Loska Karol
18. Truty Artur

Wtorek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
Środa – 17:30-19:00, orlik – ul. Borowa 123

Czwartek – 16:30-18:00, boisko – ul. Katowicka 241
20-24.08.2018 r. – obóz stacjonarny, treningi popołudniowe nie odbywają się

Rocznik 2007

Grupa Zielona 2007 + uczniowie SMS Tychy rocznika 2007

Treningi według informacji podanych przez trenera Łukasza
13-19.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Broś Karol
2. Chmielarski Xavier
3. Golder Jan
4. Jurkiewicz Kacper
5. Kacza Kacper
6. Królikowski Dawid
7. Nalderowicz Cyprian
8. Paździor Mateusz
9. Potrawa Jakub
10. Siwy Szymon
11. Stefański Kamil
12. Śmiłowski Bartosz
13. Zombek Patryk
14. Żmuda Igor
15. Bogdański Mateusz
16. Graniczka Szymon

Treningi:

Wtorek – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22
Środa – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 18:00-19:30, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
Piątek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
20-26.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

Wszyscy zawodnicy dotychczasowej grupy 2007 Czerwonej, Niebieskiej oraz Pomarańczowej przychodzą na treningi według poniższego harmonogramu:

Poniedziałek – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22
Środa – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22

Piątek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22

Wszyscy zawodnicy dotychczasowej grupy 2007 Czerwonej, Niebieskiej oraz Pomarańczowej przychodzą na treningi według poniższego harmonogramu:

Poniedziałek – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22
Środa – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22

Piątek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22

Rocznik 2006

Grupa Zielona 2006 + uczniowie SMS Tychy rocznika 2006

Treningi według informacji podanych przez trenera Zygmunta.
13-19.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Begier Wojciech
2. Cempa Patryk
3. Cituk Julian
4. Dejas Bartosz
5. Gembała Szymon
6. Graj Krystian
7. Juzoń Mateusz
8. Korus Aleksander
9. Kowalik Mateusz
10. Łazinka Mateusz
11. Sipurzyński Lucjan
12. Wojtylko Jakub
13. Weiss Mateusz

Treningi:

Poniedziałek – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22
Wtorek – 18:00-19:30, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
Środa – 18:30-20:00 – boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 18:30-20:00 – boisko – ul. Andersa 22
20-26.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Bania Kacper
2. Droździel Jan
3. Dudka Jakub
4. Gawęda Bartosz
5. Guzior Adam
6. Jarosz Szymon
7. Kobel Jakub
8. Kolarczyk Jakub
9. Koptas Antoni
10. Krupa Mikołaj
11. Kucia Mateusz
12. Malinowski Maksym
13. Marcinkowski Kacper
14. Pawełczyk Bartosz
15. Ratuszny Daniel
16. Reder Kacper
17. Szmigiel Adam
18. Zielosko Damian
19. Gałęźniak Marcin

Treningi:

Wtorek 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 18:00-19:30, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
Piątek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
20-24.08.2018 r. – obóz stacjonarny, treningi popołudniowe nie odbywają się

Rocznik 2005

1. Buczyński Mikołaj
2. Chęś Przemysław
3. Chmiel Kacper
4. Cudek Filip
5. Długosz Oliwier
6. Gajda Jacek
7. Gajewski Maksymilian
8. Jończyk Adrian
9. Kłyk Oskar
10. Kuś Julian
11. Kwiecień Konrad
12. Madeja Kacper
13. Małek Maksymilian
14. Osmalak Tymoteusz
15. Oziemczuk Szymon
16. Ratuszny Adam
17. Słanek Kacper
18. Wawrzyczek Wiktor
19. Wolnik Oskar
20. Zbyszowski Wojciech

Treningi według informacji podanych przez trenera Zbigniewa
13-19.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

1. Dutka Tomasz
2. Kotkowski Mikołaj
3. Lindner Daniel
4. Łukaszewski Marcel
5. Mitrenga Jakub
6. Moneta Kamil
7. Mrzyczek Kamil
8. Naklicki Sebastian
9. Nowak Maciej
10. Olek Radosław
11. Paszczela Igor
12. Pilorz Mateusz
13. Sadło Karol
14. Sosin Bartosz
15. Szojda Jacek
16. Toczek Szymon
17. Urban Szymon
18. Wtorek Maksymilian

Treningi:

Poniedziałek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Wtorek – 18:00-19:30, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek – 17:00-18:30, boisko – ul. Andersa 22
Piątek – 18:30-20:00, boisko – ul. Andersa 22
20-26.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

SMS TYCHY

Grupa 2010 A

Treningi:

Poniedziałek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
Wtorek – 18:00-19:30, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
Czwartek- 18:00-19:30, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
9-15.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

Grupa 2010 B

Treningi:

Poniedziałek – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
Wtorek – 18:00-19:30, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
Czwartek- 18:00-19:30, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
9-15.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

Grupa 2009

Treningi:

Wtorek – 16:30-18:00, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
Środa – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek- 16:30-18:00, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
9-15.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się

Grupa 2008

Treningi:

Wtorek – 16:30-18:00, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
Środa – 15:30-17:00, boisko – ul. Andersa 22
Czwartek- 16:30-18:00, boisko – ul. Katowicka 241 (Czułów)
9-15.08.2018 r. obóz wyjazdowy, w tych dniach treningi popołudniowe nie odbywają się