Home / 2012 - Bielska / Etap 0 – treningi w okresie zimowym

Etap 0 – treningi w okresie zimowym

Szanowni Rodzice i Zawodnicy,

Od 22 października 2018 wszystkie treningi dzieci z etapu 0 (roczniki 2015-2012) zostają przeniesione na sale gimnastyczne. W związku z ograniczoną dostępnością sal gimnastycznych w naszym mieście dotychczasowy grafik zajęć może ulec zmianie zarówno w przypadku dni, jak i miejsca zajęć dla niektórych grup. Bardzo uprzejmie prosimy o zapoznanie się z harmonogramem treningów, który obowiązuje do 20 grudnia 2018.

Ośrodek Bielska

Termin zajęć:
Poniedziałek – 18:30-19:30, sala gimnastyczna SP 3 (ul. Wojska Polskiego 10)
Środa – 18:30-19:30, sala gimnastyczna SP 3 (ul. Wojska Polskiego 10)

Lista zawodników:

1. Karwat Bartosz
2. Kołodziej Aleksander
3. Kotarski Igor
4. Olesiński Kacper
5. Panek Oliwier
6. Plackowski Tomasz
7. Różewicz Krzysztof
8. Rumiński Bartosz
9. Stempak Oskar
10. Surówka Kacper
11. Świętek Tymoteusz
12. Tomczyk Daren
13. Wendreński Leon
14. Wiśniewski Borys
15. Włodarczyk Tymoteusz
16. Włodarczyk Wojciech
17. Wrzesień Oliwia
18. Załęski Ignacy

Termin zajęć:
Poniedziałek – 17:30-18:30, sala gimnastyczna SP 3 (ul. Wojska Polskiego 10)
Środa – 17:30-18:30, sala gimnastyczna SP 3 (ul. Wojska Polskiego 10)

Lista zawodników:

1. Bania Jan
2. Duda Wiktor
3. Fedorski Kamil
4. Kornak Sebastian
5. Krasodomski Antoni
6. Krosny Maksymilian
7. Kryszewski Kacper
8. Paleczny Sebastian
9. Pyciarz Kania Dominik
10. Słaboń Wojciech
11. Stelmach Bartosz
12. Stopka Wojciech
13. Szczurek Nikodem
14. Toja Michał
15. Wilk Igor

Ośrodek Borowa

Termin zajęć: 
Środa – 18:00-19:00, sala gimnastyczna SP 14 (ul. Brzozowa 24)
Piątek – 18:00-19:00, sala gimnastyczna SP 14 (ul. Brzozowa 24)

Lista zawodników:

1. Beleć Paweł
2. Bzdyra Lena
3. Chodziakiewicz Alan
4. Duda Franciszek
5. Dziewięcki Karol
6. Grabiński Jan
7. Kłakus Szymon
8. Krawieczek Kajetan
9. Leśniewski Filip
10. Majstrak Karol
11. Osiński Tomasz
12. Pietras Cyryl
13. Puzio Patryk
14. Sitek Przemysław
15. Słanek Maksymilian
16. Szwed Paweł
17. Wojtyka Igor
18. Zapadka Borys

Termin zajęć:
Środa – 17:00-18:00, sala gimnastyczna SP 14 (ul. Brzozowa 24)
Piątek – 17:00-18:00, sala gimnastyczna SP 14 (ul. Brzozowa 24)

Lista zawodników:

1. Birecki Jan
2. Bugno Oliwia
3. Chorąży Wiktor
4. Dobrowolska Hanna
5. Gadawa Grzegorz
6. Gardocki Maciej
7. Gryglewski Jakub
8. Jonczyk Dominik
9. Majewski Mateusz
10. Mleczek Jakub
11. Pietras Tymon
12. Sklarek Michał
13. Szymański Filip
14. Szymaszek Leon
15. Warzecha Wojciech
16. Widz Sebastian
17. Zarzycki Kacper

Termin zajęć:

Wtorek – 16:45-17:30, sala gimnastyczna SP 10 (ul. Borowa 123)
Czwartek – 16:45-17:30, sala gimnastyczna SP 10 (ul. Borowa 123)

Lista zawodników:

1. Dąbrowski Franciszek
2. Hołojda Jakub
3. Kornas Pola
4. Kryczek Filip
5. Maciążek Patryk
6. Opitek Jakub
7. Stanoszek Leon
8. Starczewski Patryk
9. Urbanowicz Kacper
10. Witkowski Fryderyk

Ośrodek Edukacji

Termin zajęć: 
Wtorek – 17:45-18:45, sala gimnastyczna SP 7 (ul. Tołstoja 1)
Czwartek – 17:45-18:45, sala gimnastyczna SP 7 (ul. Tołstoja 1)

Lista zawodników:

1. Biełka Max
2. Gołąb Bartosz
3. Jasikowski Iwo
4. Kumka Mateusz
5. Malicki Tymoteusz
6. Michalski Nikodem
7. Pantak Paweł
8. Pytel Julian
9. Razmus Mateusz
10. Rotko Martin
11. Telega Karol
12. Wagstyl Jakub
13. Zaręba Jakub

Termin zajęć:
Wtorek – 16:45-17:45, sala gimnastyczna SP 7 (ul. Tołstoja 1)
Czwartek – 16:45-17:45, sala gimnastyczna SP 7 (ul. Tołstoja 1)

Lista zawodników:

1. Bogacz Kuba
2. Dyrda Tymoteusz
3. Fochtman Kamil
4. Kępa Jan
5. Kosmala Adam
6. Michalak Michał
7. Moessi Alberto
8. Nawrocki Nikodem
9. Rak Franciszek
10. Rak Wiktor
11. Sokół Oskar
12. Sopicki Paweł
13. Tomala Kajetan
14. Szołtys Maksymilian

Ośrodek Harcerska

Termin zajęć: 
Wtorek – 16:30-17:30, sala gimnastyczna SP 13 (al. Niepodległości 108)
Czwartek – 16:30-17:30, sala gimnastyczna SP 13 (al. Niepodległości 108)

Lista zawodników:

1. Banaś Bartłomiej
2. Bonczyk Oliwier
3. Brewka Oliwier
4. Chmiel Antoni
5. Chodziakiewicz Kacper
6. Dutka Dominik
7. Gałyga Barosz
8. Goliński Michał
9. Kałwa Karol
10. Kurdziel Nikodem
11. Łukiewski Eryk
12. Morszczyzna Michał
13. Nowak Maksymilian
14. Rodak Ksawery
15. Śliwa Bartosz

Termin zajęć:
Wtorek – 17:30-18:30, sala gimnastyczna SP 13 (al. Niepodległości 108)
Czwartek – 17:30-18:30, sala gimnastyczna SP 13 (al. Niepodległości 108)

Lista zawodników:

1. Bąk Franciszek
2. Burkat Michał
3. Ferduś Julian
4. Grabowski Tomasz
5. Kasprzyk Jakub
6. Konarzewski Borys
7. Krośnicki Stanisław
8. Narloch Nikodem
9. Pałasz Jakub
10. Pasternak Aleksadner
11. Piech Wojciech
12. Pucher Franciszek
13. Raj Bartosz
14. Raj Maciej
15. Stadnicki Szymon
16. Taradaj Aleksy
17. Węgrzynek Piotr

Termin zajęć:
Wtorek – 18:30-19:30, sala gimnastyczna SP 13 (al. Niepodległości 108)
Czwartek – 18:30-19:30, sala gimnastyczna SP 13 (al. Niepodległości 108)

Lista zawodników:

1. Berk Maksymilian
2. Gęgotek Eryk
3. Gubała Jakub
4. Kocur Daniel
5. Kołchyński Bogusław
6. Kurasz Antoni
7. Mocarski Karol
8. Nawara Piotr
9. Ostapchuk Rostislav
10. Osuch Oskar
11. Pilarz Marcel
12. Sinka Julian

Ośrodek Norwida

Termin zajęć: 
Środa – 17:30-18:30, sala gimnastyczna II LO (ul. Norwida 40)
Piątek – 17:30-18:30, sala gimnastyczna II LO (ul. Norwida 40)

Lista zawodników:

1. Adamus Antoni
2. Bryk Mateusz
3. Czeremcha Piotr
4. Forma Wojciech
5. Jany Kacper
6. Koniewicz Marcel
7. Lebiedź Tomasz
8. Neska Jacek
9. Piątkowski Mikołaj
10. Rolka Julian
11. Suter Leon
12. Wacław Marcin

Termin zajęć:
Środa 16:30-17:30, sala gimnastyczna II LO (ul. Norwida 40)
Piątek 16:30-17:30, sala gimnastyczna II LO (ul. Norwida 40)

Lista zawodników:

1. Adamczyk Antoni
2. Firlej Nikodem
3. Knapik Jakub
4. Kudelko Karol
5. Majksner Krzysztof
6. Pełczyński Luca
7. Połączak Franciszek
8. Sobera Kajetan
9. Sojka Antoni
10. Wodarz Karol

Ośrodek Tołstoja

Termin zajęć: 
Poniedziałek – 18:00-19:00, sala gimnastyczna SP 40 (ul. Zgrzebnioka 45)
Środa – 18:00-19:00, sala gimnastyczna SP 40 (ul. Zgrzebnioka 45)

Lista zawodników:

1. Biss Miłosz
2. Cegliński Leo
3. Cogiel Szymon
4. Grzywacz Michał
5. Hanslik Michał
6. Jędrysik Wojciech
7. Jędrysik Jakub
8. Misiak Remigiusz
9. Opitek Mateusz
10. Stachura Bartosz
11. Stasiak Miłosz
12. Strząbała Dawid
13. Walter Michał
14. Wolski Dawid
15. Znamierowski Borys

Termin zajęć: 
Poniedziałek – 17:00-18:00, sala gimnastyczna SP 40 (ul. Zgrzebnioka 45)
Środa – 17:00-18:00, sala gimnastyczna SP 40 (ul. Zgrzebnioka 45)

Lista zawodników:

1. Bienek Tymon
2. Biniecki Kacper
3. Chronowski Patryk
4. Grządzielewski Jakub
5. Kacza Nataniel
6. Matla Wojciech
7. Moric Wiktor
8. Syjut Karol
9. Trojan Wojciech
10. Trojanowski Jan
11. Wieroński Michał
12. Zajchowski Bartłomiej

Termin zajęć:
Poniedziałek – 16:00-17:00, sala gimnastyczna SP 40 (ul. Zgrzebnioka 45)
Wtorek – 17:00-18:00, sala gimnastyczna SP 40 (ul. Zgrzebnioka 45)

Lista zawodników:

1. Chyćko Michał
2. Cieślik Franciszek
3. Gawlik Gabriel
4. Guja Kajetan
5. Kondziołka Mateusz
6. Nyga Patryk
7. Pawera Zofia
8. Piotrowski Fabian
9. Pomietło Wojciech
10. Wronowski Jędrzej
11. Zaworski Mateusz
12. Żołna Stanisław