Home / Aktualności / DEICHMANN Minimistrzostwa 2019

DEICHMANN Minimistrzostwa 2019

Wielkimi krokami zbliżają się pierwsze rozgrywki Deichmann Minimistrzostw 2019, to już XIII edycja turnieju organizowanego w Tychach! Głównym organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Kochamy Sport, a współorganizatorem turnieju w Tychach Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy. Turniej potrwa od 06.04.2019r. do 09.06.2019r. i rozegrany zostanie na boisku sztucznym kompleksu sportowego im. Alfreda Potrawy w Tychach przy ul. Andersa 22. Przewidywane są dwie przerwy: 20/21.04.2019r. oraz 04/05.05.2019r.

Przez 8 weekendów zawodnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach wiekowych. W soboty, zagrają piłkarze urodzeni w roku 2010 i młodsi – kategoria U-9, a w niedziele rocznik 2008 i młodsi. W młodszej kategorii wiekowej dodatkowym podziałem będą grupy: nr 1 – drużyny zgłoszone przez trenerów jako silniejsze, nr 2 – drużyny zgłoszone jako potencjalnie o niższych umiejętnościach piłkarskich. Przez 7 weekendów rozgrywane będą mecze grupowe, natomiast 08/09.06.2019r. rozegrane zostaną Finały Miejskie. W kategorii U-9 drużyny z grupy 1 w tabelce finałowej zajmą pierwsze miejsca, natomiast grupa 2 kolejne, według ilości zdobytych punktów podczas fazy grupowej. Drużyny, które zdobędą pierwsze miejsca w eliminacjach miejskich, zmierzą się z wygranymi z innych miast podczas Finału Finałów!

Więcej informacji o Deichmann Mimnimistrzostwach, harmonogram gier oraz regulamin rozgrywek przeczytać można klikając przycisk poniżej

Organizator przygotował szereg nagród i niespodzianek dla uczestników turnieju. Każdy zawodnik otrzyma imienny dyplom i pamiątkowy medal, wszyscy zawodnicy otrzymują strój sportowy. Dodatkowo partner tytularny rozgrywek przygotował jednorazowe karty upominkowe do zrealizowania przez opiekuna prawnego dziecka do wykorzystania w sieci sklepów Deichmann Obuwie Sp. z o.o. Po zakończeniu Finałów Miejskich 3 najlepsze drużyny otrzymują pamiątkowe puchary. Ponadto wszystkie zgłoszone drużyny wezmą udział w losowaniu zagranicznego wyjazdu niespodzianki!


Przejdź do paska narzędzi