Home / APN GKS Tychy Kids 2013 B / Borowa 2013 – mikrocykl treningowy – 17.06-23.06

Borowa 2013 – mikrocykl treningowy – 17.06-23.06

Zajęcia Grupy 2013 Ośrodka Borowa w mikrocyklu treningowym 17.06-23.06

Wtorek – 18.06.2019
17:40 – 18:40 –  ostatni trening w sezonie 2018/2019, dzieci z rodzicami (boisko wielofunkcyjne – ul. Borowa 123)
Obowiązuje zielony komplet treningowy: zielona koszulka, czarne spodenki, czerwone getry

Od dnia 20 czerwca 2019 do dnia 4 sierpnia 2019 obowiązuje przerwa wakacyjna, podczas której zajęcia treningowe nie odbywają się.

W okolicach 5 sierpnia 2019 rozpoczynamy sezon, prawdopodobnie już w nowoczesnej hali sportowej SMS Arena przy ul. Oświęcimskiej 51 w Tychach. Ze względu na przenosiny wszystkich grup przedszkolnych na nowy obiekt oraz wyboru wiodącej grupy zawodników rocznika 2013 może dojść do utworzenia nowych grup treningowych. Szczegóły rozpoczęcia i ewentualnego podziału na nowe grupy treningowe podam pod koniec lipca.

Kilka słów od trenera 🙂 :

„Przed nami przerwa wakacyjna, czas aby wszyscy mogli nabrać sił i jeszcze większego głodu do działania (szczególnie piłkarskiego 🙂 ) Jedni kończą swoją przygodę z Akademią, inni nadal będą ją kontynuować. Wkraczamy w nową jakość treningową, gdyż w końcu do dyspozycji najmłodszych adeptów piłki nożnej zostaje oddana SMS Arena, czyli kompleks dwóch piłkarskich boisk typu orlik z pełnym zadaszeniem. Koniec z problemem pogodowym i wymówkami. Dla nas jako Akademii to póki co największe przedsięwzięcie, które powstało z myślą właśnie o najmłodszych! Niezależnie od tego w jakich grupach treningowych będziemy trenować od nowego sezonu, dziękuję wszystkim Zawodnikom, Rodzicom i Opiekunom za miniony sezon treningowy. Dziękuje za codzienny wkład nas wszystkich w rozwój swoich pociech. To pełne zaangażowanie i niezłomność, które wykazują na zajęciach dzieci jest godne podziwu i wszelkiej pochwały. Dziękuję wszystkim Rodzicom za obdarowanie mnie zaufaniem i wzajemnym szacunkiem. Jednocześnie zaznaczam, iż miarą dobrego trenera jest to, czy wszyscy zawodnicy w drużynie zrobili choćby najmniejszy postęp treningowy podczas trwającego sezonu. W mojej subiektywnej ocenie KAŻDY ZAWODNIK GRUPY BOROWEJ 2013 poczynił postępy piłkarskie.

Wierzę, że wspólnymi siłami ukształtujemy wspaniałe osobowości, nie tylko piłkarskie. Bo w końcu, RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Do zobaczenia! Widzimy się na sierpniowych zajęciach!”

BYŁ BĘDZIE JEST!
TYSKI GKS!
OD MAŁEGO, NA CAŁEGO!
BO PODSTAWA, TO ZABAWA!


PRZYPOMINAM, IŻ KAŻDĄ NIEOBECNOŚĆ ZGŁASZAMY TRENEROWI SMS-EM LUB MAILOWO.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Pozdrawiam

Trener Adam Tomasik
Tel.: 793-215-131
E-mail: a.tomasik@akademiagkstychy.pl