Home / APN GKS Tychy Grassroots 2012 B / Borowa 2012 – mikrocykl treningowy – 17.06-23.06

Borowa 2012 – mikrocykl treningowy – 17.06-23.06

Zajęcia Grupy 2012 Ośrodka Borowa w mikrocyklu treningowym 17.06-23.06

Wtorek – 18.06.2019
18:40 – 19:40 –  ostatni trening w sezonie 2018/2019, dzieci z rodzicami (boisko wielofunkcyjne – ul. Borowa 123)
Obowiązuje zielony komplet treningowy: zielona koszulka, czarne spodenki, czerwone getry

Od dnia 20 czerwca 2019 do dnia 4 sierpnia 2019 obowiązuje przerwa wakacyjna, podczas której zajęcia treningowe nie odbywają się.

W okolicach 5 sierpnia 2019 rozpoczynamy sezon, prawdopodobnie już w nowoczesnej hali sportowej SMS Arena przy ul. Oświęcimskiej 51 w Tychach. Szczegóły rozpoczęcia i podziału na nowe grupy treningowe podam pod koniec lipca.

Kilka słów od trenera 🙂 :

„Nasza przygoda w Etapie 0 dobiega końca, a dzieci wkraczają w kolejny etap swojego rozwoju zarówno tego piłkarskiego jak i edukacyjnego. Jedni kończą swoją przygodę z Akademią, inni nadal będą ją kontynuować. Dlatego dziękuję wszystkim Zawodnikom, Rodzicom i Opiekunom za miniony sezon treningowy. Dziękuje za codzienny wkład nas wszystkich w rozwój swoich pociech. Był pot, była krew, były też łzy i porażki, czasem nawet złamane i przemieszczone kości 🙂 , ale była także radość i szczęście po zwycięstwach i kolejnych osiągniętych celach treningowych oraz nabytych umiejętnościach.

Miarą dobrego trenera jest to czy wszyscy zawodnicy w drużynie zrobili choćby najmniejszy postęp treningowy podczas trwającego sezonu. W mojej subiektywnej ocenie KAŻDY ZAWODNIK GRUPY BOROWEJ 2012 poczynił postępy piłkarskie. Jestem dumny i szczęśliwy wiedząc, że wykonana przez nas praca przynosi tak dobre efekty, i zarazem smutny, że nasza współpraca powoli dobiega końca. Zwartość i jedność grupy (nie tylko dzieci, lecz również rodziców) jest godna pochwalenia i propagowania wśród pozostałych grup Akademii. Serdecznie dziękuję rodzicom za pełne zaangażowanie, zrozumienie 😉 , dobry humor i obdarowane zaufanie. Mam nadzieję, że przekazana wszystkim wiedza przyniesie same korzyści w przyszłości.

Wierzę, że wspólnymi siłami ukształtujemy wspaniałe osobowości, nie tylko piłkarskie. Bo w końcu, RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Do zobaczenia!”

BYŁ BĘDZIE JEST!
TYSKI GKS!
OD MAŁEGO, NA CAŁEGO!
BO PODSTAWA, TO ZABAWA!


PRZYPOMINAM, IŻ KAŻDĄ NIEOBECNOŚĆ ZGŁASZAMY TRENEROWI SMS-EM LUB MAILOWO.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Pozdrawiam

Trener Adam Tomasik
Tel.: 793-215-131
E-mail: a.tomasik@akademiagkstychy.pl